Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Lifestyle

Nuk ia ndjen fare ku ndodhet, 27-vjeçarja zhvishet lakuriq dhe ecën përmes aeroportit (VIDEO)

Nuk ia ndjen fare ku ndodhet, 27-vjeçarja zhvishet lakuriq dhe ecën

Një video  e shpërndarë në Twitter është bërë virale në momentin e parë të hedhjes së saj dhe tashmë numëron mijëra shikime mund të shohësh një vajzë që ecën tërësisht e zhveshur në aeroportin ndërkombëtar të Miami, në SHBA.

Ngjarja ndodhi këtë të enjte, në aeroportin më të frekuentuar të Florida, ku fillimisht e reja hoqi e trupit, më ps po ecte me të brendshme, të fundit këto që përfunduan në tokë brenda pak sekondave, duke lënë pa fjalë të pranishmit.27-vjeçarja u ndalua nga punonjësit e sigurisë, ndërkohë që arsyeja e këtij veprimi dhe identiteti i saj nuk bëhen me dije.