BREAKING NEWS

"E shqetësuar për financimet ruse në Ballkan", senatorja amerikane: Shqipëria duhet të vendosë vetë

"E shqetësuar për financimet ruse në Ballkan",
x
BREAKING NEWS

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund "makthi" rus, Von der Leyen jep lajmin fantastik

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund
x
BREAKING NEWS

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë zbulon se çfarë po ndodh në vend

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë
x
BREAKING NEWS

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin paralajmërimin, zbulojnë planet e Putinit për Ballkanin

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet
x
BREAKING NEWS

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha “syri” i Moskës në Tiranë, ja kush është oligarku rus që ka shpërndarë para në Shqipëri dhe ka bashkëpunuar me kreun e “Foltores”

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të përjashtohen nga politika, kreu i “Foltores” nis kërcënimet ndaj deputetëve të PD që kanë paralajmëruar votimin e nismës së dekomunistizimit

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë të dobëta dhe asgjë nuk është e garantuar, kërkon nga qeveria që të zgjedhë se cilën rrugë do ndjekë, me Perëndimin apo me Lindjen

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë
x

Lifestyle

Nuk iu lëndojnë kurrë, kjo është shenja më e besueshme e horoskopit

Nuk iu lëndojnë kurrë, kjo është shenja më e

Tiparet më të mira: Demi është i fortë në shumë mënyra. Kjo shenjë e tokës është përgjithësisht praktike, paqësore dhe jashtëzakonisht punëtore. Natyra e tyre e qetë dhe besueshmëria i bëjnë ata personin e përsosur në kohë krize.

Tiparet më të këqija: Demi mund të jetë jashtëzakonisht kokëfortë dhe rezistent ndaj ndryshimeve, edhe kur duhet të jetë për mirë.

Ata janë më të mirët në: Zbatimin e planeve, paraqitjen aty ku nevojiten dhe janë jashtëzakonisht të përkushtuar. Duke qenë krijesa të tilla punëtore, këta persona gjithashtu pëlqejnë të kënaqen herë pas here. Prisni që një mik Demi t’ju përkëdhelë kur jeni të stresuar.