BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x

Lifestyle

Nuk iu qëndron leku në xhep, këto janë 3 shenjat e horoskopit që shpenzojnë më shumë para

Nuk iu qëndron leku në xhep, këto janë 3 shenjat e

Peshorja

Peshoret jetojnë sikur çdo ditë është e fundit kur dyqanet janë të hapura. Kjo shenjë delikate e ajrit gjithmonë sigurohet të jetë elegante, duke iu përshtatur tendencave më të fundit të modës. Peshoret dominohen nga planeti i bukurisë, Venusi. Thjesht, pika e tyre e dobët është se ata shpenzojnë shumë për atë që e quajnë “investime të mira”.  Filozofia e tyre konsumatore përmblidhet me moton “Duhet të shpenzosh para për të fituar para”.

Peshqit

Peshqit e ndjenjë më shumë se kushdo se sa e vështirë është jeta dhe ndonjëherë zgjidhja më e lehtë për një ditë të keqe është “terapia e konsumatorit” . Peshqit në përgjithësi janë të ngazëllyer, si me vlerat ashtu edhe me pasurinë e tyre. Nuk janë të kujdesshëm dhe mund të “avullojnë” llogarinë e tyre pa e vënë re. Pëlqen të ndryshojë gjërat dhe për këtë arsye, shpenzimet që ata bëjnë janë të mëdha.

Shigjetari

Kjo shenjë e zjarrtë, pasionante sundohet nga planeti i zgjerimit, Jupiteri. Dhe për shkak se ai është përgjithësisht i patrembur, nuk mendon shumë kur bëhet fjalë për të shpenzuar. Nuk heziton aspak kur bëhet fjalë për një udhëtim apo për të blerë atë që dëshiron. Siguria financiare është gjithmonë një përparësi për një Shigjetar. Dhe kjo është një nga arsyet pse është ambicioz. Atij i pëlqen të fitojë para në mënyrë që t’i shpenzojë ato.