BREAKING NEWS

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda
x
BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Lifestyle

Nuk janë aspak xheloze në një lidhje, këto janë 3 shenjat e horoskopit që nuk ushtrojnë presion mbi partnerin

Nuk janë aspak xheloze në një lidhje, këto janë 3

Kur ka qenë hera e fundit që keni xhelozuar marrëzisht?  Sigurisht që xhelozia nuk është gjë e mirë për asnjë lloj marrëdhënieje, por nëse është në doza të vogla, normalisht që nuk e dëmton marrëdhënien tuaj.

Në fakt sipas ekspertëve xhelozia e moderuar, pra në sasi të vogla, nënkupton ecurinë e mirë në një marrëdhënie.

Megjithatë, ka disa shenja të zodiakut që arrijnë të minimizojnë xhelozinë që ndjejnë në një lidhje. Cilat janë?

Shigjetari

Shigjetarët i japin vlerë të madhe lirisë dhe pavarësisë. Është një shenjë që nuk dëshiron të ndihet e bllokuar dhe nuk duron të mos vendosë vetë. Pra, nuk do bëjnë atë që nuk do donin që tjerët t'ua bënin.

Ujori

Ujori është një shenjë që nuk i pëlqen të ushtrojë presion te  partnerin e tij dhe preferon ta lërë atë të lirë për të bërë zgjedhjet dhe gabimet e veta.

Peshqit

Peshqit janë një shenjë që vlerësojnë shumë dashurinë dhe vlerat tradicionale në një marrëdhënie,  Ata duan të ndihen të sigurt në një lidhje, por kjo nuk do të thotë se ata besojnë se xhelozia do të sjellë siguri në marrëdhënie.