BREAKING NEWS

Lëvizjet e fundit në SPAK/ Paralajmëron Spartak Ngjela: Të akuzuarit e mëdhenj ja vetëm do shpronësohen, por do burgosen

Lëvizjet e fundit në SPAK/ Paralajmëron Spartak Ngjela: Të
x

Lifestyle

Nuk jua kishte pritur mendja kurrë! E thotë studimi i fundit: Ky është ushqimi që konsumojnë të gjithë pas seksit

Nuk jua kishte pritur mendja kurrë! E thotë studimi i fundit: Ky

Të gjithë preferojnë picën si ushqimin pas kryerjes së marrëdhënieve intime, por një sondazh i fundit i “Yelp” tregoi se ushqimi meksikan takos ishte opsioni i dytë më i votuar. Qoftë në një lidhje të gjatë ose thjesht për një natë të gjithë pëlqejnë pica, akullore, makarona dhe tacos.

Në këtë sondazh doli dhe një gjë qesharake e cila është se vetëm 1 në 3 pjesëmarrës do të ndanin ushqimin e tyre pas seksit me partnerin. Të tjerët do e konsumonin të gjithin për vete!