BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Lifestyle

Nuk ka dyshime, vajzat e kësaj shenje të zodiakut janë 'më të çmendurat'

Nuk ka dyshime, vajzat e kësaj shenje të zodiakut janë

Vajzat e  Binjakëve bëjnë çfarë të duan. Ata e jetojnë jetën sipas kushteve të tyre. 

Tani, ka disa shenja që ndajnë këtë mendim pavarësisht se ndonjëherë ndiheni të turpëruar.

Për shembull, ata mund të shkojnë përpara dhe të bëjnë diçka ndryshe dhe por mund të luftojnë me ndjenjat e turpit gjatë gjithë kohës. 

Vajzat Binjake, nga ana tjetër?

Në asnjë mënyrë. Ata mësuan herët se njerëzit do t'ju gjykojnë pavarësisht se çfarë bëni në jetë, kështu që pse në tokë duhet të përmbaheni nga ajo që dëshironi të bëni vërtet?

Ata kalojnë kohë me njerëzit që duan dhe ju tregojnë vendin  njerëzve që i shqetësojnë. 

Ata shkojnë pas punës që duan, jo karrierës që prindërit e tyre thonë se duhet të kenë. 

Dhe po, ata do të kërcejnë në tavolina nëse e ndjejnë ta bëjnë!