BREAKING NEWS

Amerikanët të vendosur për pensionimin e Berishës, kujt i është bllokuar viza rrezikon të mbetet jashtë listave, shtohet presioni ndaj Bashës

Amerikanët të vendosur për pensionimin e Berishës, kujt i
x

Lifestyle

Nuk njihej më! Vendosi kremin e shtrenjtë në nofull, e reja transformohet: Shpirti im e di sa vuajta më thoshin u bëre si burrë

Nuk njihej më! Vendosi kremin e shtrenjtë në nofull, e reja

Një vajzë 19-vjeçare nga Australia, para disa kohësh përdori një produkt kozmetik, i cili i tra nsformoi pjesën e nofullës në formë “drejtkëndësh”.

Sofia Morroquin tro nditi rrjetin me rezultatin e një produkti kozmetik, që i kishte kushtuar 500 dollar. Por e reja nuk e kishte ditur që produkti brenda tetë javëve shkaktonte ën jtje të përkohshme, e më pas tregonte të gjithë efektin e saj.

Rasti i 19-vjeçares ishte i veçantë, asaj iu ën jt fytyra menjëherë sapo aplikoi kremin mbi të. Kur kanë kaluar më shumë se dy muaj nga ky inc ident, vajza është shfaqur me pamjen e saj të mëparshme, që duhet pranuar se është mjaft mahnitëse.

“Më fyenin shumë. Më thoshin që dukesha si burrë, apo më keq akoma si një për bindësh. Sapo aplikova kremin mbi fytyrë, ajo filloi të ënj tet. Por për pas dy muajsh ënjta filloi të bie dhe pamja nisi të rikthehej sërish. Jam shumë e lumtur”, u shpreh Sofia.