BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri dhe jep lajmin "e keq" për Edi Ramën

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri
x
BREAKING NEWS

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në pallatin e Kremlinit zbulojnë sëmundjet që rrezikojnë jetën e Putinit: Do të vdesë brenda 2...(VIDEO)

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare: Ja goditja që do të marrë Sali Berisha në 7 korrik dhe 4 dosjet e SPAK që do të tronditin opozitën, Meta përgjegjës për korrupsionin në Shqipëri

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve ushqimore, sa lek do të shiten duke nisur nga 1 kg sheqer deri tek...

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve
x
BREAKING NEWS

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe shkundje të sistemit, ja strategjia që po aplikojnë 2 antiamerikanët e “Foltores” për të joshur ithtarët e tyre

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe
x
BREAKING NEWS

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e njohur, rektorja e Universitetit ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është ministri më i pëlqyer në qeverinë “Rama 3”, Frida Krifca dhe Mirela Kumbaro më të urryerat për qytetarët

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur, reagon eksperti Karamuço dhe jep lajmin e bujshëm: Koha e duhur

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur,
x

Lifestyle

Nuk të japin as një kafe, njihuni me shenjat më koprrace të horoskopit

Nuk të japin as një kafe, njihuni me shenjat më koprrace të

Disa shenja të zodiakut duket se zakonisht janë dorështrënguar. Më poshtë do t’i shihni me detaje këto shenja dhe mund t’ju bëjnë përshtypje disa, pasi nuk i keni pasur.

Sigurisht, pothuajse të gjithë janë dorështrënguar ose të matur për shkak të rrethanave, por shenjat e mëposhtme janë dorështrënguesit më të mëdhenj.

Demi është shumë i kujdesshëm që të shpenzojë paratë e tij. Për të bërë një blerje shikon me detaje disavantazhet, avantazhet, ndërsa pyet edhe disa persona të afërt derisa të marrë vendimin për të blerë diçka.

Gjithashtu, demi është gjithmonë në kërkim të ofertave dhe nuk i pëlqen ata që kanë para. Kështu që bëni kujdes, nëse dilni me demin ta dini se ka shumë mundësi që ai të mos ju trajtojë.

Binjakët e kanë problem kursimin ndaj kur do të shpenzojë para mund të arrijë kufijtë e koprracisë. Ata janë nga ata që nuk lënë bakshish, pasi besojnë se tashmë janë llastuar mjaftueshëm për ushqimin dhe pijen.

Me Luanët çështja është paksa e komplikuar, pasi në një shoqëri ai dëshiron të kalojë kohë. Megjithatë, ai e bën këtë sepse dëshiron që të gjithë ta shohin dhe të flasin për të me fjalët më të mira. Nëse luani trajton në ditët në vijim, ai humbet, pasi nuk dëshiron të shpenzojë më para për trajtimin.

Bricjapi nuk dëshiron t’i shpenzojë kaq pa nevojë paratë e tij. Në supermarket do të prishet, por gjithsesi nuk do të marrë gjëra të panevojshme, mund të mos jetë në shoqëri, por duhet të dini se paratë i ka gjithmonë mënjanë.

Sigurisht, ajo që mund ta zemërojë tjetrin është se ai do të shkojë të blejë diçka të shtrenjtë për vete. Nëse ngrini çështjen e koprracisë tek një Bricjap, ai do t’ju thotë se i bën paratë e tij me vështirësi dhe nuk dëshiron t’i shpërdorojë ato në mënyrë të panevojshme.