Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nuk ua thonë kurrë të vërtetën, këto janë shenjat e Horoskopit që gënjejnë më shumë

Postuar: 09/10/2019 - 09:49

Ndoshta është pa e pabesueshme por sipas astrologëve shenjat e renditura më poshtë gënjejnë më së shumti.

BINJAKËT: Të lindurit në shenjën e Binjakëve janë gënjeshtarë të tmerrshëm dhe as vetë ata nuk habiten nga kjo renditje. Janë manipulues, hipokritë dhe me dy fytyra. Kjo është edhe arsyeja përse njerëzit që janë në marrëdhënie punë apo shoqërie me ta, detyrohen gjithmonë ‘’t’i testojnë’’ paraprakisht për të mësuar nëse kanë thënë apo jo të vërtetën. Ndonjëherë Binjakët gënjejnë sepse janë të pakënaqur me realitetin e tyre.

AKREPI: Edhe pse jo në nivelin e Binjakëve për gënjeshtra, kur vjen puna te manipulimi, edhe Akrepi janë profesionistë të lindur. Të gjithë e dinë që të lindurit në shenjën e Akrepit janë gënjeshtarë kronikë, dhe në shumicën e rasteve gënjejnë edhe kot.

PESHQIT: Pak e pabesueshme se si Peshqit, një shenjë aq emotive mund të jetë pjesë e kësaj liste, megjithatë ndodh edhe kështu. Ata e marrin gjithmonë atë që kërkojnë dhe gjejnë mënyra nga më të ndryshmet për t’ia dalë, mes tyre edhe gënjeshtrat. E dinë shumë mirë çfarë gënjeshtrash të thonë, dhe si t’i thonë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/11/2019 - 23:44

Është shumë e rëndësishme të kërkosh ndihmë, pasi mund të shkatërrojë marrëdhënien tuaj, karrierën apo edhe shëndetin mendor.

Postuar: 12/11/2019 - 16:06

Një 27-vjeçar i akuzuar për vrasjen e një studenteje britanike, është vënë përballë një dëshmie t

Postuar: 12/11/2019 - 07:08

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do

Postuar: 11/11/2019 - 21:14

2-vjeçari Aleksandër Simos nga Florida u zemërua shumë me mamanë e tij, pasi kjo e fundit u largu

Postuar: 11/11/2019 - 11:01

Rreshtimi i rrallë i tre planetëve, Tokë, Diell dhe Mërkur, do të ndodhë ditën e sotme.

Postuar: 11/11/2019 - 09:07

Sipas astrologëve, shenjat e Horoskopit që vijojnë si më poshtë kanë personalitet të jashtëzakons