BREAKING NEWS

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr masat e reja për të kufizuar përhapjen e Covid, mbyllen universitetet dhe konviktet, ja çfarë pritet të ndodhë me baret dhe restorantet në Shqipëri

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr
x

Lifestyle

Pamje fantastike ajrore/ “Plazhi i Dashurisë” një përrallë e vërtetë, i fshehur brenda një krateri… vizitorët duhet t’i nënshtrohen disa kritereve të pazakonta (Foto)

Pamje fantastike ajrore/ “Plazhi i Dashurisë” një

Pamje fantastike ajrore vijnë nga një plazh i fshehur brenda një krateri në një ishull të Meksikës.

Fotografi Tarsicio Suarez përdori një dron për të filmuar “Playa del Amor” (“Plazhin e Dashurisë”), i njohur gjithashtu si “Plazhi i Fshehur”, në Ishujt Marieta në brigjet e Riviera Nayarit në Meksikë.

Pamje fantastike ajrore/ “Plazhi i Dashurisë” një

Plazhi ndodhet brenda një krateri që u formua gjatë bombardimeve të qeverisë meksikane, të kryera si pjesë e trajnimit ushtarak, në fillimin e shekullit të 20-të, në ishujt e pabanuar Marieta.

Pamje fantastike ajrore/ “Plazhi i Dashurisë” një

Vizitorët janë të mirëpritur në plazh, por në numër të kufizuar, saktësisht vetëm 116 persona në ditë, ku secili prej tyre mund të qëndrojë jo më shumë se 20 minuta.

Pamje fantastike ajrore/ “Plazhi i Dashurisë” një

Pamje fantastike ajrore/ “Plazhi i Dashurisë” një