BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri dhe jep lajmin "e keq" për Edi Ramën

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri
x
BREAKING NEWS

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në pallatin e Kremlinit zbulojnë sëmundjet që rrezikojnë jetën e Putinit: Do të vdesë brenda 2...(VIDEO)

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare: Ja goditja që do të marrë Sali Berisha në 7 korrik dhe 4 dosjet e SPAK që do të tronditin opozitën, Meta përgjegjës për korrupsionin në Shqipëri

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve ushqimore, sa lek do të shiten duke nisur nga 1 kg sheqer deri tek...

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve
x
BREAKING NEWS

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe shkundje të sistemit, ja strategjia që po aplikojnë 2 antiamerikanët e “Foltores” për të joshur ithtarët e tyre

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe
x
BREAKING NEWS

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e njohur, rektorja e Universitetit ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është ministri më i pëlqyer në qeverinë “Rama 3”, Frida Krifca dhe Mirela Kumbaro më të urryerat për qytetarët

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur, reagon eksperti Karamuço dhe jep lajmin e bujshëm: Koha e duhur

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur,
x

Lifestyle

Pamje të çuditshme që po shpërndahen me shpejtësi/ UFO-t po qarkullojnë? ‘Top i ndritshëm’ mbi shtëpinë e banuar, zbardhet misteri

Pamje të çuditshme që po shpërndahen me shpejtësi/

Ekzistenca e alienëve është vënë përsëri në qendër të diskutimeve. Në një shtëpi në misuri, Britani e Madhe janë kapur disa pamje të çuditshme.

Kamerat e sigurisë kanë fiksuar një dritë të dyshimtë që lëvizte në ajër për rreth një orë.

Drita lëviz për 30 minuta në një drejtim, por pas kësaj kohe ndryshon drejtim duke lëvizur në krahun e kundërt.

Pamje të çuditshme që po shpërndahen me shpejtësi/

Kjo nuk është hera e parë që filmohet një dritë e çuditshme në Britani.

Pamje të tilla publikohen çdo ditë në botë, ndërsa thuhet se alienët ekzistojnë.

Pamje të çuditshme që po shpërndahen me shpejtësi/

https://www.the-sun.com/news/5516221/ufo-sighting-missouri-onlookers-spooked-light/