BREAKING NEWS

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas gabimit të pafalshëm që...

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas
x

Lifestyle

Pamje të frikshme! Fëmijët rrezikojnë jetën duke ngarë makinën lodër në mes të trafikut

Pamje të frikshme! Fëmijët rrezikojnë jetën duke

Një video e publikuar nga The Sun tregon momentin e frikshëm kur dy fëmijë kanë hipur në një makinë lodër dhe po e ngasin në mes të pikut të trafikut, për më tepër kundërvajtje.

Ngjarja ka ndodhur në një vend të Azisë.

Mesa duket fëmijët kanë përfituar nga mosvëmendja e prindërve dhe janë “arratisur” me lodrën e tyre më të re.

Fatmirësisht nuk ka ndodhur asnjë tragjedi e mundshme.