BREAKING NEWS

“Të gjitha gati brenda vitit 2021”, Rama jep lajmin fantastik

“Të gjitha gati brenda vitit 2021”, Rama jep lajmin fantastik
x

Lifestyle

Pamje të rënda/ Kinezja tenton të hajë oktapodin e gjallë, por e pëson keq

Pamje të rënda/ Kinezja tenton të hajë oktapodin e

Një blogere publikoi në platformën kineze “Kauaishou” videon duke ngrënë një oktapod të gjallë, tentativë në të cilën e pësoi keq.

Në video duket se ndërsa u përpoq të hante oktapodin e gjallë, ai iu ngjit keq në fytyrë dhe nuk e lëshonte.

Qëndrimi i saj i ftohtë ndryshoi shpejt në panik, kur e kuptoi se sa e vështirë ishte ta shkëpuste nga fytyra ku ishte ngjitur keq dhe nisi të ulërinte.