Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pamje tronditëse/ Shoferi me 130 km/h në qytet shtyp këmbësorët, mes tyre edhe fëmijë (VIDEO)

Postuar: 16/11/2018 - 12:28

Në videon e mëposhtme shikohet një moment tronditës ku një shofer rus shtyp me veturë disa këmbësorë përfshirë edhe një fëmijë. Në pamjet filmike do të shikoni se si ajo futet me 130 km / h në qendër të qytetit dhe filloi “sulmin” me qëllim që të vret sa më shumë njerëz. 

Dëshmitarët e rastit kanë pranuar se ishte një mrekulli se si askush nuk ka humbur jetën në këtë incident të tmerrshëm në Yekaterinburg të Rusisë, që la një nënë dhe foshnjën e saj në gjendje të rëndë shëndetësore. 

Shoferi i makinës i identifikuar vetëm si Vladimir P, 50-vjeç, është duke u hetuar për tentim vrasje.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/05/2019 - 21:53

Marrëdhëniet seksuale varet në gjendjen emocionale dhe në personin që ndodhet në anën tjetër të krevatit. Doni të dini nëse jeni pjesë e më të çmendurave?

Postuar: 26/05/2019 - 12:50

Në Londër ndodhet ndoshta lokali më i pazakontë në botë.

Postuar: 26/05/2019 - 08:26

Dashi – Ju mund të dëshironi të keni liri sot.

Postuar: 25/05/2019 - 23:57

Nëse nuk ke patur fat në marrëdhëniet e tua të dashurisë, kjo mbase ka të bëjë me faktin se ende

Postuar: 25/05/2019 - 11:29

Që kur u ndava nga bashkëshorti, nisa të kisha një lidhje me një koleg të martuar.

Postuar: 24/05/2019 - 21:15

 Meri Shehu në parashikimin e saj për shenjat e horoskopit ka treguar se për një nga shenjat

Postuar: 24/05/2019 - 09:13

ktorja e filmave për të rritur, Esperanza Gomez ka ndarë disa këshilla për meshkujt që duan të