Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pamjet e çiftit që po bëjë xhiron e rrjetit, gruaja pasi e plagos të dashurin i lutet të mos vdesë (VIDEO)

Postuar: 22/07/2019 - 18:33

Ky është momenti tronditës ku një grua i kërkon falje të dashurit të saj, pasi dyshohet se e plagosi pas një sherri.Sonia Amairani Núñez, rreth të 20-ave, gjunjëzohet në trotuar dhe lutet që Erick Omar Diaz, të mos ndërrojë jetë. Dyshohet se ngjarja e rëndë ndodhi brenda një moteli meksikan të dielën në mëngjes. Por, pas plagosjes, Nunez duket se është penduar, teksa e thërret me fjalët:

“Më falni dashuria ime, ju lutem mos vdis“, ndërsa partneri i saj i plagosur ishte shtrirë në tokë, duke “luftuar” me vdekjen.

Fillimisht, Nunez doli nga moteli “Las Cascadas” në Iguala, një qytet në bregun meksikan të Paqës0rit të Guerrero duke u përpjekur për të ndihmuar Diaz. Gjithashtu, i bënte thirrje njerëzve se ai e goditi i pari dhe i duhej që të thonin të vërtetën përpara organeve kompetente.

Videoja 12 minutëshe u bë mjaft virale. Gjithashtu, në një moment shihej qarta plaga e Diaz. Zorrët e tij kishin dalë jashtë. Ndërkaq, Diaz u transportua në një spital lokal dhe është në gjendje të qëndrueshme pasi ai iu nënshtrua operacionit. Núñez u arrestua dhe pritet të mësojë akuzat.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/08/2019 - 23:16

Thonë që dashuria lind nga stomaku, por as seksi nuk mund t’i shpëtojë grackave të tij sidomos nëse përpara takimit pasionant me partnerin/partneren tuaj abuzoni me disa ushqime të caktuara.

Postuar: 25/08/2019 - 23:11

Të gjithë kanë një rutinë të tyren të zakonshme kur bëhet fjalë për t’u përgatitur për sesk

Postuar: 25/08/2019 - 22:59

Një 20-vjeçare ka nisur një romancë të fshehtë me burrin e tezes së saj, i cili është 40 vjeç.

Postuar: 25/08/2019 - 22:47

“Mbrëmë vendosa pambuk në vesh duke menduar se më kishte hyrë ujë.

Postuar: 25/08/2019 - 22:31

Një ngjarje tepër tragjike ka ndodhur në Teksas të SHBA-së, ku një çift të rinjsh kanë humbur j

Postuar: 25/08/2019 - 21:47

Edhe pse ishte në lidhje me motrës e saj, 27-vjeçari nuk e përmbajti veten dhe bëri seks me të.

Postuar: 25/08/2019 - 20:47

Pleshtat, milingonat dhe buburrecat janë dëmtuesit e zakonshëm të familjes.