Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pamjet po bëjnë bujë! Gjyshja mban pjatën, i riu shqiptar thith kokainën

Postuar: 26/09/2018 - 09:30

Pamjet që gjeni më poshtë po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale, ku në to shihet një djalë i ri me gjyshen e tij.

Gjyshja e moshuar mban pjatën, teksa nipi thith kokainë.

Madje ai e fton të moshuarën që ta provojë dhe ajo, teksa e ngacmon duke i thënë se vizat janë të vogla.

Ndonëse identiteti i të riut nuk bëhet me dije, në bazë të dialektit, kuptohet se ai është nga veriu.

Më poshtë gjeni gjithë skenën dhe videon e plotë. 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
You voted 4. Total votes: 12

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2018 - 10:45

E quajnë “La Peque”, që do të thotë “e vogla”, dhe aktualisht është në rritje të një seance në burgun e Baja, në Kaliforni.

Postuar: 15/11/2018 - 10:10

Secili prej nesh mban mend ndonjë ëndërr e cila e ka prekur, qoftë ajo e bukur apo e keqe.Ëndrrat

Postuar: 15/11/2018 - 08:06

Stendat në Darmstadtium janë vendosur mirë dhe vizitorët lëvizin njëri pas tjetrit përgjatë rresh

Postuar: 15/11/2018 - 07:05

 Dashi

Postuar: 14/11/2018 - 23:52

Femrat me syze nuk janë seksi? Harrojeni!

Postuar: 14/11/2018 - 23:29

Astrologët e parashikojnë të nesërmen një ditë jo të mirë për tre shenjat e mëposhtme:

Postuar: 14/11/2018 - 23:21

Një lojë e re po qarkullon në rrjet dhe të gjithë po e provojnë.