BREAKING NEWS

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit në 2015 kur Bill Gates paralajmëroi rrezikun nga virusi

Obama, Melinda Gates dhe Fauci mbikqyrësit e laboratorit të Wuhanit
x

Lifestyle

Pamjet po qarkullojnë me shpejtësi! Dëgjoi zhurma të forta në tavanin e dhomës së saj, adoleshentja tronditet nga ajo që zbulon

Pamjet po qarkullojnë me shpejtësi! Dëgjoi zhurma të forta

Një adoleshente australiane ka ndarë një ngjarje të pazakontë në shtëpinë e saj.

Teksa ajo ishte shtrirë për të fjetur, papritmas dëgjoi disa zhurma që vinin nga sipër tavanit të shtëpisë.

Zhane Blaxland, nga Brisbane, së pari zbuloi kthetrat e “përbindëshit” të vogël, që arriti të hapë një vrimë në tavanin e saj, megjithëse ajo tashmë e dinte që ai jetonte atje, sepse e dëgjonte vazhdimisht.

Ajo ndau pamjet në TikTok, ku pati shumë komente dhe reagime. Disa u shprehën se kjo është një gjë e zakonshme nëpër shtëpitë australiane.

Adoleshentja dyshon se mund të ketë më shumë se një në papafingon e tyre, sepse ajo shpesh dëgjon tingullin e luftimeve.

Ajo tha:

"Ai mund të bëhet shumë i zhurmshëm, pasi jeton pikërisht mbi dhomën time të gjumit dhe unë shpesh e dëgjoj atë duke gërvishtur dhe kruar. U befasova kur pashë që ai kishte hapur një vrimë në tavanin tim.Por isha e ngazëllyer, sepse e dua jetën e egër".

Pamjet po qarkullojnë me shpejtësi! Dëgjoi zhurma të forta