Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Paniku “përfshin” kalimtarët, një “dinozaur” shfaqet befasisht në një cep të rrugës, video po bën namin në rrjetet sociale

Postuar: 21/11/2019 - 15:54

Ky është momenti kur njerëzit gjenden befasishëm para një situate të sikletshme, derisa janë duke ecur përgjatë një rruge në Angli.

Siç edhe mund të shihet në pamje, një burrë i veshur me një kostum dinozauri, shfaqet në një qoshe, ndërsa kalimtarët e befasuar reagojnë si të tmerruar.

Pavarësisht nga ajo se në mënyrë të qartë nuk është një dinozaur i vërtetë, paniku “përfshin” kalimtarët dhe ata ikin.

Kjo video e realizuar thuhet se është postuar disa orë më parë dhe tanimë ka kaluar shifrën e 1 milion shikimeve në rrjetet sociale.

Dhe kur bëhet fjalë për postime në rrjetet sociale, sidomos si kjo – sigurisht nuk kanë munguar as komentet.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/12/2019 - 18:03

Shumë persona shpesh përpiqen të sillen në mënyrën më të përsosur të mundshme, për t’u pranuar nga shoqëria

Por është e rëndësishme të dini se askush nuk ka lindur i përsosur.

Postuar: 14/12/2019 - 13:35

Astrologe Meri ka publikuar horoskopin e fundjavës për shenjat e horoskopit.

Postuar: 13/12/2019 - 09:32

Jo të paktë janë ata njerëz që besojnë tek besëtytnitë dhe çdo gjë që iu lidh në jetë e lidhin me

Postuar: 13/12/2019 - 09:16

Një djalosh shqiptar nga Gjilani ka bërë një gjest të rrallë.

Postuar: 13/12/2019 - 07:57

Disa persona janë krejt të pandjeshëm, kur bëhet fjalë për t’i dhënë fund një lidhje edhe p

Postuar: 13/12/2019 - 07:03

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do