BREAKING NEWS

“Ka për ta parë qirje Qirjako Micotaqis”/ Nuk përmbahet Artan Hoxha, i bën kërkesën e papritur kryeministrit Rama për situatën në Kakavijë: Pse, vetëm greket i ha COVID-19?!

“Ka për ta parë qirje Qirjako Micotaqis”/ Nuk
x

Lifestyle

Paniku “përfshin” kalimtarët, një “dinozaur” shfaqet befasisht në një cep të rrugës, video po bën namin në rrjetet sociale

Paniku “përfshin” kalimtarët, një

Ky është momenti kur njerëzit gjenden befasishëm para një situate të sikletshme, derisa janë duke ecur përgjatë një rruge në Angli.

Siç edhe mund të shihet në pamje, një burrë i veshur me një kostum dinozauri, shfaqet në një qoshe, ndërsa kalimtarët e befasuar reagojnë si të tmerruar.

Pavarësisht nga ajo se në mënyrë të qartë nuk është një dinozaur i vërtetë, paniku “përfshin” kalimtarët dhe ata ikin.

Kjo video e realizuar thuhet se është postuar disa orë më parë dhe tanimë ka kaluar shifrën e 1 milion shikimeve në rrjetet sociale.

Dhe kur bëhet fjalë për postime në rrjetet sociale, sidomos si kjo – sigurisht nuk kanë munguar as komentet.