BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do shkojë drejt prangave ish-kryeministri dhe çfarë prapaskenash fshihen pas daljes së Argitës në skenë

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës: Ja si i ka shpëtuar deri tani arrestimit, krimet e tij në ’97-’98, të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit, planifikimi i ekzekutimit të 4 protestuesve në 21 janar dhe pse nuk do ia lërë ‘fronin’ Argi...

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës:
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me vrasësin serb Arkan, te intrigat, pazaret, sharjet, mashtrimet, krimet dhe korrupsioni i tij familjar, si i vodhi nga arka e shtetit 1.6 milion dollarë në bashkëpunim me biznesmeni...

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me
x
BREAKING NEWS

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga  “Sky” dhe “EncroChat”, kush janë shefat e krimeve që janë përfshirë në një vrasje të bujshme në kryeqytet, SPAK gati fletë-arrestet, paralajmërohet “shkundja” e kupolës së policisë...

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga 
x
BREAKING NEWS

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se të dalë në gjyq për dy çështjet e tij penale, çfarë do të dalë nga goja e ish-agjentit të FBI për kryeministrin Rama, nga vizitat në Tiranë, takimet dhe deri te bisedat e fshehta...

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se
x
BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x

Lifestyle

"Para dhe pushtet", fati i cilës shenjë merr kthesë? Ja cili është parashikimi i Horoskopit për sot

"Para dhe pushtet", fati i cilës shenjë merr kthesë? Ja

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Gjatë ditës së premte ndjenjat mund të rikthehen si protagoniste. Në këtë ditë do të jetë më mirë të shihni personat që ju pëlqejnë, gjithashtu mund të gjeni pak kohë për të qenë së bashku me miqtë ose me partnerin. Pjesën e parë të muajit shkurt të shumtë ia keni kushtuar punës. Është koha për familjen.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Do të ketë nervozizëm të ndryshëm. Do të jetë e lehtë të zemëroheni, edhe nëse zakonisht nuk jeni ju ai që kërkon polemikën. Shpesh punoni fort për të arritur qëllime të rëndësishme dhe më pas ka nga ata që prishin gjithçka me qëndrimet e gabuara, edhe brenda çiftit. Momenti është paksa i ndërlikuar për shkak të një largimi që mund të shqetësojë edhe dashurinë.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Disa tensione mund të kthehen gjatë ditës së premte. Ju jeni nën presion prej ditësh dhe kjo po shkakton pak trazim. Çështjet e punës do të duhet të trajtohen me mençuri, edhe nëse një marrëveshje apo vendim nuk mund të shtyhet më. Yjet janë të favorshëm përsa i përket ndjenjave.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Po kaloni një periudhë në të cilën duhet të shtrëngoni pak dhëmbët, edhe sepse ka situata që nuk janë të lehta për t’u menaxhuar qoftë edhe në mjedisin familjar. Nga java tjetër do të keni një fazë rikuperimi graduale. Nuk ka nevojë të shkosh kundër të gjithëve tani, ndoshta edhe duke hedhur poshtë disa marrëdhënie.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Ka shumë polemika dhe nëse tashmë në mëngjes vëreni se gjërat nuk po shkojnë mirë, atëherë do të jetë më mirë të shmangni konfliktet. Gjatë pasdites situata do të jetë ndryshe. Në këto të premte mund të ketë një krizë të vogël në punë. Tani do të merrni diçka më të nivelit profesional.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Pas momentit kaotik të fillimit të shkurtit, tani vjen një fazë vëzhgimi. Nuk do të dinit çfarë të përgjigjeni nëse dikush do t’ju pyeste se çfarë do të dëshironit të bënit nga tani deri në muajin maj. Ti e di cila është rruga jote, por sikur të kërkosh pak qetësi, edhe për të kuptuar më mirë se çfarë ka ndodhur në javët e fundit.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Në dashuri në këtë fazë nevojitet vëmendje e madhe. Karakteri nuk ju mungon, por e nxirrni atë vetëm kur keni arritur kufirin e qëndrueshmërisë. Nëse e keni mësuar dikë të jetë gjithmonë mikpritës, tani edhe ju mund të ndryshoni papritur qëndrim. Gjatë të premtes mund të ketë më shumë bezdi në planin sentimental.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Hëna është kundër. Gjithçka mund të peshonte pak më shumë në këto orë. Nesër dhe të shtunën do të përballeni me shumë komplikime. Ka më shumë dyshime nëse në familje do të diskutoni çështje ekonomike apo në punë jeni thirrur të bëni një zgjedhje të rëndësishme.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Të kesh frikë nga ajo që nuk ka ndodhur ende nuk është një qëndrim shumë i mirë. Mundohuni të lini mënjanë problemet e vogla dhe të fokusoheni në çështje më strukturore dhe relevante. Mos u dorëzoni këtë premte ndaj kërkesave ekstravagante të një familjari.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Nuk është ditë e mirë për të rritur kërkesat tuaja. Ujërat janë pak të rrëmbyeshëm dhe rryma mund t’ju tërheqë atje ku nuk ia dilni dot vetë… Por mos u shqetësoni, atmosfera në punë do të përmirësohet shumë. Midis shokëve ata do të priren të harrojnë problemet e së kaluarës dhe toni i bashkëfajësisë së shëndetshme që ekzistonte në të kaluarën do të kthehet.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Ka ardhur koha të kërkoni atë që është vetëm e juaja dhe t’u rezistoni padrejtësive. Nëse keni nevojë të zhvendosni shtëpinë, kërkoni një investim afatgjatë në zonën tuaj të afërt. Ju duhet të rifitoni forcën. Relaksohuni.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Keni nevojë për pak vetëbesim dhe këmbëngulje edhe në momente të vështira. Nëse po mendoni të ndani një apartament me një mik, vlerësoni me kujdes jo vetëm përfitimet ekonomike, por edhe sakrificat që kjo do të sjellë.