BREAKING NEWS

Sulmi ndaj “Top Channel”, analisti: U kalua vija e kuqe, ja biseda që kam bërë me kolegët që punojnë aty

Sulmi ndaj “Top Channel”, analisti: U kalua vija e kuqe, ja biseda
x
BREAKING NEWS

Hetimet marrin kthesë tjetër? Sulmi me armë tek Top Channel, policia ndalon ish-dhëndrin e Pal Kolës, ja çfarë ka zbuluar gazetari Elton Qyno

Hetimet marrin kthesë tjetër? Sulmi me armë tek Top Channel,
x
BREAKING NEWS

Sulmi me armë në Top Channel/ Gazetari: Ja mesazhi që u kam dërguar drejtuesëve të policisë

Sulmi me armë në Top Channel/ Gazetari: Ja mesazhi që u kam
x
BREAKING NEWS

Analisti flet për sulmin ndaj Top Channel, ku humbi jetën roja i sigurisë: U shërben interesave të pronarëve, përfshirjen e medias me krimin

Analisti flet për sulmin ndaj Top Channel, ku humbi jetën roja i
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari: Ju tregoj skenarin e Berishës pas asimilimit të PD-së

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari: Ju tregoj skenarin e Berishës pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në studio/ "A po iu imiton ju krimi i organizuar?" Klodiana përplaset keq me Ramën: Nëse nuk më lë ta shpjegoj le ta mbyllë ekranin moderatorja, kjo është jeta e neveritshme

Plas sherri në studio/ "A po iu imiton ju krimi i organizuar?"
x
BREAKING NEWS

Analisti Vangjeli flet për sulmin ndaj Top Channel: Ja mesazhi që kanë dashur të përcjellin autorët

Analisti Vangjeli flet për sulmin ndaj Top Channel: Ja mesazhi që
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Andi Bushati zbardh skenarin e Alibeajt

Zgjedhjet e 14 majit/ Andi Bushati zbardh skenarin e Alibeajt
x

Lifestyle

Para “nga qielli”! Nesër është dita e madhe për këto 3 shenja Horoskopi

Para “nga qielli”! Nesër është dita e madhe për

Disa shenja të horoskopit do të përjetojnë jo pak ndryshime në fushën e tyre financiare dhe profesionale, pasi më 16 mars do të bëhet takimi i Diellit me Neptunin dhe shumë gjëra do të ecin shumë shpejt.

Në veçanti, ne do të jemi në gjendje të vendosim qëllime të reja dhe të bëjmë plane për zbatimin e tyre, si dhe të kuptojmë thellësisht nevojat tona. Në të njëjtën kohë do të jemi më të vendosur të përpiqemi për ëndrrat tona dhe sidomos në çështjet e karrierës do të ketë zhvillime.

Nga ana tjetër, në disa shenja do të krijojë një ndjenjë konfuzioni pasi mund të përballemi me disa situata konfuze si në fushën tonë profesionale ashtu edhe në atë personale. Në të njëjtën kohë do të ngrihen disa çështje nëse duhet të investojmë apo jo në projekte dhe njerëz të rinj, prandaj është e nevojshme të peshojmë siç duhet situatat për të bërë zgjedhjet e duhura. Tre janë ata që do të zgjedhin rrugën e duhur dhe kështu do shohin financat e tyre të rriten vertikalisht.


Shihni më poshtë nëse i përkisni njërës prej këtyre 3 shenjave:

BINJAKËT

I përkisni shenjave që papritur do të kenë shumë mundësi karriere që do të jenë padyshim fitimprurëse. Në veçanti, ka shumë të ngjarë që ose të lindë një propozim për një temë krejtësisht të ndryshme nga ajo që po punoni tashmë, ose të promovoheni, gjë që po, pozicioni i ri do të ketë më shumë përgjegjësi, por edhe paratë të jenë shumë më mirë.


PESHORJA

Jeni një nga shenjat që do arrini të kapërceni menjëherë disa vështirësi në punë që keni pasur dhe gjërat do fillojnë të rrjedhin shumë shpejt dhe fitimet tuaja do të rriten gradualisht. Do të bëni bashkëpunime të reja me njerëz që do t’ju vijnë shumë në dobi dhe do të mund të tregoni aftësitë tuaja, të cilat do të vihen re plotësisht nga ambienti juaj.

GAFORRJA

Personat e afërt do të ndiejnë nevojën t’ju afrohen shumë dhe t’ju mbështesin, diçka që do t’ju stimulojë dhe do t’ju japë shkas që të përpiqeni edhe më shumë për ëndrrat tuaja. Do të jeni në gjendje të parashtroni plane të reja dhe t’i afroheni një hapi më afër qëllimit tuaj, ndërsa në të njëjtën kohë do të jeni plotësisht të përkushtuar në karrierën tuaj, e cila në planin afatgjatë do t’ju sjellë më shumë fitime.