BREAKING NEWS

Propozimet e kandidaturave në PD/ Besnik Mustafaj reagon pas përfundimit të takimit me Bashën: Ka prurje jashtëzakonisht të pasura. Detyra më e vështirë që kam marrë përsipër

Propozimet e kandidaturave në PD/ Besnik Mustafaj reagon pas
x

Lifestyle

Parashikimi i astrologëve: Personat që i përkasin kësaj shenje të horoskopit do kenë shumë fat në dashuri në vitin 2020

Parashikimi i astrologëve: Personat që i përkasin kësaj

Astrologët parashikojnë një vit tejet pozitiv në dashuri për njerëzit që i përkasin shenjës së Gaforres. Kjo pasi që vitin që vjen, astrologët thonë se “universi do të pajtohet me ju”.

Gaforrja

Nëse keni ende për të zyrtarizuar angazhimin tuaj në një marrëdhënie me dikë, atëherë ky vit do të jetë i duhuri për ju. Ju nuk jeni më të kënaqur me shikimin që të gjithë ju kalojnë kur bëhet fjalë për dashuri dhe romancë. Për fat të mirë, këtë vit, universi do të pajtohet me ju. Gaforret do të ndjehen më të lirë dhe të drejtë për të marrë disa rreziqe.