BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Lifestyle

Parashikimi i horoskopit 15 nëntor, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Parashikimi i horoskopit 15 nëntor, ja çfarë kanë

Dashi
Dita e sotme shënon fillimin e një cikli katërjavor në të cilin do të ndiheni shumë më të sfiduar në karrierën tuaj. Do të hasni pengesa gjatë kësaj periudhe dhe do të kuptoni se duhet të rregulloni rrugën tuaj të veprimit për të pasur sukses.

Demi
Mjedisi planetar sot po krijon një atmosferë të përgjithshme që është më e qetë dhe fleksibël. Për katër javët e ardhshme, ky do të jetë toni mbizotërues, duke krijuar kështu një atmosferë shumë më të favorshme për të vepruar.

Binjaket
Sekreti për t’u marrë me qëndrimet kokëforta dhe kontrolluese është komunikimi. Sa më të fshehtë të bëheni për qëllimet dhe planet tuaja, aq më të ngurtë do të jenë njerëzit e tjerë, duke e bërë të vështirë për ju të dilni nga lidhja në të cilën jeni.

Gaforrja
Dita e sotme shënon fillimin e një cikli katërjavor në të cilin ose do të korrni shpërblimet ose do të kuptoni dështimet tuaja. Kjo është një periudhë shumë kulmore për ju, kështu që përgatituni për vlerësim dhe ndryshim të madh.

Luani
Njerëzit nuk do të jenë veçanërisht të besueshëm, ndaj kini kujdes se kujt i besoni. Të tjerët janë plot fjalë, por jo veprime. Ka shumë ide të shumta, por të shohësh këto ide të realizohen është një lojë e ndryshme me top. Ju mund t’i besoni vetëm vetes.

Virgjeresha
Gjatë muajit të ardhshëm ose më shumë, do të zbuloni se përparimi i përgjithshëm në karrierën tuaj është mjaft i mirë. Komunikimet janë më pak të tendosura dhe gjithçka duket se rrjedh më mirë se sa ka qenë.


Peshorja
Nëse dëshironi që diçka të ndodhë, duhet të flisni. Të tjerët janë shumë të orientuar mendërisht sot dhe ata nuk do t’i kuptojnë gjërat automatikisht ashtu siç mundeni ju. Jini të qartë dhe të drejtpërdrejtë në komunikimin tuaj me të tjerët. Kjo është mënyra e vetme.

Akrepi
Ka shumë karburant për të ushqyer zjarrin tuaj. Fjalët e njerëzve të tjerë janë inkurajuese dhe të dobishme. Nuk do të jetë e vështirë të gjesh dikë që të pajtohet dhe të kupton, duke e bërë shumë më të lehtë për ty të ecësh drejt qëllimeve me besim të madh.

Shigjetari
Edhe planet tuaja më të shtruara do të prishen sot, falë veprimeve të papritura të dikujt. Një person me të cilin punoni ose për të cilin punoni është po shumë i parashikueshëm. Ky person po i lëkund gjërat dhe po jua bën të vështirë të vazhdoni përpara.

Bricjapi
Një ndryshim i madh ndodh sot në qiell nga i cili do të përfitoni shumë. Ju mund të ndjeni ndryshimin e energjisë. Tani është koha për të pastruar pllakën në mënyrë që të mund të filloni diçka të freskët.

Ujori
Nëse jeni duke kërkuar për simpati ose një shpatull ku mund të qani, mund të kërkoni gjithashtu një gjilpërë në një kashtë. Në fund të fundit është se ju nuk do të jeni shumë të suksesshëm në kërkimin tuaj. Në pjesën më të madhe, sot jeni vetëm.

Peshqit
Një përplasje e vogël në rrugë po rezulton të jetë një punë më e madhe nga sa prisnit. Kjo kodër në fakt po kthehet në mal, teksa kundërshtimi vijon të forcohet. Kjo është një shenjë që ju duhet të rregulloni këndvështrimin tuaj dhe të jeni fleksibël.