Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Parashikimi i horoskopit, ja çfarë ka parashikuar fati për ju sot

Postuar: 19/09/2018 - 07:11

DASHI

Do të merrni një provë vlerësimi e simpatie, që  e keni merituar plotësisht. Yjet do të bëjnë gjithçka për të mos ju mërzitur, duke ju ofruar mundësi të shumta argëtimi.
DEMI

Do të arrini të dominoni mbi emocionet tuaja e do të sqaroni një keqkuptim. Marrëdhënia juaj me partnerin kërkon më shumë përkushtim dhe ëmbëlsi, kështu që mos u frenoni për të qenë të lumtur.

BINJAKET

Do të jetë një ditë pozitive, ku dhe dyshimet e zakonshme do të largohen nga raportet tuaja më të ngushta. Të favorizuar do të jenë më të rinjtë të cilët do të jenë të përkëdhelur nga yjet në raportet afektive.

GAFORRJA

Me favorin e Hënës e Marsit, do të demonstroni një logjikë dhe një kthjelltësi të ideve thelbësore. Një dashuri e re mund të lindë nga një njohje për arsye pune, por mos ëndërroni shumë.
LUANI

Do të jetë mirë që ti lironi energjitë tuaja duke u marrë me sport në mënyrë për të evituar  polemikat. Përfitoni sot për tu shfaqur të pa rezistueshëm përballë personit që doni.

VIRGJERESHA
Pranojeni faljen e atyre personave që nuk kanë besuar tek ju e mos përfitoni për ti lënduar. Në lidhje me partnerin dedikojini më shumë kohë e vëmendje e mos u përpiqni të justifikoheni, sepse do ti përkeqësonit gjërat.
PESHORJA

Mundohuni të mos këmbëngulni për disa gjëra vetëm nga krenaria. Do ju duhet të hiqni dorë nga njëra prej kërkesave tuaja, që partneri pavarësisht vullnetit të mirë nuk mund t’jua plotësojë.
AKREPI

Mos u mundoni të bëni çdo gjë vetëm. Edhe në gjërat më të vogla mund të kërkoni ndihmën e dikujt. Kështu do të lodheni më pak, e nuk do të ofendoni atë që ju ofron ndihmën e vet.
SHIGJETARI

Sot do të keni mundësi mjaft të mira për të zgjeruar rrethin e shoqërisë suaj. Yjet do ju dhurojnë mjaft shanse për të përfunduar planet tuaja dhe një jetë të qetë krah partnerit.
BRICJAPI

Reagoni ndaj kritikave e vini në lëvizje kreativitetin tuaj që sot do të jetë në maksimum. Cilësitë tuaj do të njihen e do të vlerësohen por që përsëri do ndjeheni të parealizuar plotësisht në karrierën tuaj.

UJORI

Do të jeni të favorizuar në të gjitha aspektet e komunikimit, që nga provimet e deri tek prezantimi i bizneseve. Organizoni mirë agjendën tuaj e qëndrojini asaj në mënyrë rigoroze, sepse do të jetë një ditë nga e cila mund të përfitoni.

PESHQIT

Sot do të reagoni ndaj të gjithë atyre që do të tentojnë t’ju kundërshtojnë. Nëse do ju duhet të kërkoni falje për diçka, përfitoni nga dita e sotme, në të cilën partneri është i gatshëm për të mbyllur njërin sy.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2018 - 07:06

Dashi-Marrja e një roli drejtues do ju vijë natyrshëm, për shkak se ju prireni të jeni disi autoritar. Kjo e martë favorizon një klimë paqësore dhe mjaft të favorshme, ku sforcimet do të jenë minimale.

Tendenca e re e stimulimit të trurit për të përmirësuar memorien, a do ta bënit?

Postuar: 22/10/2018 - 22:45

Me disa tela e sfungjerë, ndoshta dhe në kushte shtëpiake, njerëzit po përpiqen të ndërhyjnë në

Postuar: 22/10/2018 - 20:14

Kjo javë ka si fenomen thelbësor hënën e Plotë e cila nuk është aq e shndritshme dhe e këndshme,

Studimi: Ujërat e Marsit mund të mbështesin jetën

Postuar: 22/10/2018 - 19:50

Shkencëtarët njoftojnë së fundmi se në ujërat tokësore të planetit të kuq mund të ketë oksigjen
Rreth vicioz degradimi/ Skllavëria moderne dhe ndryshimet klimatike

Postuar: 22/10/2018 - 19:25

Një studim i ri thotë se marrëdhënia mes ndryshimeve klimatike, degradimit mjedisor dhe skllavë

Postuar: 22/10/2018 - 19:20

Jo të gjitha thuhen! Veçanërisht nëse të lëndojnë.

Minjtë gjigandë vrasin zogjtë detarë në ishullin e largët të Atlantikut

Postuar: 22/10/2018 - 19:09

Ishulli Gough në mes të Atlantikut jugor dhe i distancuar nga çdo masë tokësore, është listuar