BREAKING NEWS

Publikohet bilanci i COVID, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit

Publikohet bilanci i COVID, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa
x

Lifestyle

Parashikimi i horoskopit/ Meri Shehu: Kjo është shenja më me fat e muajit !

Parashikimi i horoskopit/ Meri Shehu: Kjo është shenja më me fat

Peshorja, ajo është shenja më me fat e këtij muaji është ende fiks në gjysmën e tij. Pas saj në radhën e fatlumëve janë Gaforrja dhe Bricjapi thotë astrologia Meri Shehu.

“Janari ka akoma surpriza të rëndësishme, me më të mëdhatë e vitit 2021. Gjithçka që ka ngelur pa thënë në 2020-ën do sqarohen në fund të janarit.Lidhjet pasionante do shfaqen në fund të janarit, por edhe ndarjet. Në datën 28 janar hëna e plotë do të jetë në Luan do të sjellë gëzim dhe dashuri”, tha Meri Shehu tek programi “Rudina”.