Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Parashikimi i motit për ditën e nesërme, ja si do të jenë temperaturat

Postuar: 11/10/2017 - 18:39

Sipas parashikimeve të meteorologëve gjatë ditës së nesërme vijon dominimi i kthjellimeve deri pas mesditës kur vranësira kalimtare shfaqen në ekstremin Jugor e Verior.

Edhe pasditja mbetet nën dominimin e motit kryesisht të kthjellët deri në mbrëmje kur vranësira kalimtare shfaqen në Veri - Qendër.

Temperaturat e ajrit rriten lehtë në mëngjes, por rritje të ndjeshme sjell mesdita kur maksimumi ngjitet mbi 27°C.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 17

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/02/2018 - 19:10

Është e qartë që shumica e femrave zgjedhin për shokun e tyre të jetës dikë që është më i madh në moshë se ato. Por pse ndodh kështu?

Postuar: 23/02/2018 - 17:55

Ato jetojne te tashme, ruajne motivimin dhe nuk e vene ujin aspak “ne zjarr” per çfare do te na surprizoje e ardhmja.

Peshorja:

Postuar: 22/02/2018 - 20:14

A e dini se të hani ushqime të caktuara mund të ndihmoni në zbardhjen e dhëmbëve tuaj edhe pa pasur nevojë për të vizituar dentistin ?

Postuar: 22/02/2018 - 19:29

Një huligan futbolli rus është arrestuar sot në Gjermani pasi kërkohej për sulmin barbar ndaj një tifozi anglez gjatë kampionatit evropian të futbollit Euro 2016 në Francë.

Postuar: 22/02/2018 - 13:07

Aknet konsiderohen nga Akademia Amerikane e Dermatologjisë si një problem i lëkurës, nga i cili vuajnë më shumë se 50 milionë amerikanë!

Postuar: 22/02/2018 - 12:43

Numerologjia është një konsideruar shkencë më vete për sa i përket parashikimeve apo karakteristikave.

Postuar: 22/02/2018 - 09:36

Shumë prej nesh fajësojnë moshën për plakjen dhe shenjat e saj.