BREAKING NEWS

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për viktima!”, Frrok Çupi del me paralajmërimin ‘bombë’ për protestën e Sali Berishës: Ai nuk kthehet pa një trofe!

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për
x
BREAKING NEWS

Berisha dhe LSI i hedhin “benzinë” zjarrit dhe paralajmërojnë trazira gjatë protestës së sotme, sulmojnë Ramën dhe i kërkojnë të mos provokojë protestuesit, Noka kërcënon policinë

Berisha dhe LSI i hedhin “benzinë” zjarrit dhe
x
BREAKING NEWS

Informacione ‘sekrete’ për t’u futur në godinën e Parlamentit apo skenar dhune? Shikoni çfarë po ndodh në tarracën e Kuvendit disa orë para protestës së opozitës (VIDEO)

Informacione ‘sekrete’ për t’u futur në godinën
x
BREAKING NEWS

Berisha 2 orë tubim para Kryeministrisë, policia përgatitet për skenare dhune, ja çfarë do të ndodhë sot në protestë dhe lëvizja e papritur e Ramës

Berisha 2 orë tubim para Kryeministrisë, policia përgatitet
x
BREAKING NEWS

130 deputetë në panik nga dosjet e Sigurimit të Shtetit, refuzojnë hapjen e dosjeve, 71 zyrtarë që aplikuan për SPAK rezultuan “spiunë

130 deputetë në panik nga dosjet e Sigurimit të Shtetit,
x
BREAKING NEWS

SPAK del me njoftimin e fundit: Dërgohen në GJKKO 25 kriminelë! Ja sa para janë sekuestruar

SPAK del me njoftimin e fundit: Dërgohen në GJKKO 25 kriminelë!
x
BREAKING NEWS

Tension i lartë në Baltik, orët vendimtare që mund të parandalojnë një “Luftë të Tretë Botërore”, ja 3 shtetet ku mund të shpërthejë një konflikt i armatosur

Tension i lartë në Baltik, orët vendimtare që mund të
x
BREAKING NEWS

Plas keq në Beograd, ndërkombëtarët “shkundin” Vuçiçin, Bashkimi Evropian miraton për herë të parë dokumentin për Kosovën që do të tronditë Serbinë

Plas keq në Beograd, ndërkombëtarët “shkundin”
x

Lifestyle

Paratë do u hyjnë nga “dritarja”, 3 shenjat më me fat për muajin qershor

Paratë do u hyjnë nga “dritarja”, 3 shenjat më me fat

Muaji qershor do të jetë mjaft i mbarë për disa shenja, të cilat do të kenë mjaft fat dhe pasuri.

Dashi, Demi dhe Akrepi do të jenë 3 shenjat e përkëdhelura nga fati.

Demi 

Me përfundimin e majit dhe hyrjen në qershor, do të merrni një fluks të madh dhe të papritur parash. Me shumë mundësi do të jeni në gjendje të paguani për ndonjë punë të papaguar ose të merrni një shumë të madhe parash përmes lojërave të fatit. Rekomandohet që të lini mënjanë një pjesë të parave ose t’i dhuroni për bamirësi.

Akrepi 

Të lindurit në këtë shenjë shpesh kanë para, por këtë verë gjithçka mund të ndryshojë. Domethënë, nëse jeni të angazhuar në ndonjë punë, me siguri do të jeni në gjendje të fitoni para. Kjo ju jep mundësinë për të përparuar në punë. Megjithatë, astrologët besojnë se nuk duhet të hyni në një marrëdhënie biznesi-partneriteti.

Dashi 

Biznesi juaj do të lulëzojë gjatë verës. Thjesht merruni me biznes dhe punoni sepse do të merrni shumë para që do të mund t’i derdhni në një projekt që do t’ju dhurojë para kur të vijë koha për të korrur frytet e punës suaj. Këtë verë me shumë mundësi do të mund të blini disa pasuri të paluajtshme, por këshilla e një astrologu është të investoni edhe në pasuri të luajtshme.