BREAKING NEWS

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK, nëse Kraja nis goditjen e Berishës dhe Metës rrezikohet të ketë destabilitet

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK,
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente sekrete, së shpejti qeveria e Shqipërisë do të ekspozohet

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente
x
BREAKING NEWS

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje atyre që synonin të ma ‘hiqnin kokën’, të përshpejtojnë

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje
x
BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x

Lifestyle

Paratë, puna dhe dashuria, mësoni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për secilën shenjë

Paratë, puna dhe dashuria, mësoni surprizat që kanë

Dashi

Për çdo paqartësi apo keqkuptim që keni pasur në jetën tuaj në çift duhet të diskutoni hapur me partnerin tuaj sot. Kjo është mënyra më e mirë për të zgjidhur sa më shpejt gjithçka.

Demi

Jeta juaj në çift do marrë një tjetër kthesë gjatë kësaj dite. Do vendosni pikat mbi “i” dhe do i sqaroni njëherë e mirë mosmarrëveshjet që keni pasur.

Binjakët

Çdo gjë do jetë më e thjeshtë sot për juve që jeni në një lidhje. Do jeni më të hapur dhe do bashkëpunoni për gjitha me partnerin. Gjëndja e të ardhurave nuk do jetë aq e mirë sa duhet, prandaj duhet t’i lini për më vonë disa investime që keni menduar.

Gaforrja

Do ketë disa mosmarrëveshje të vogla sot në jetën tuaj sentimentale, por asgjë për t’u alarmuar. Merrini gjërat me qetësi. Do arrini të kryeni shpenzimet e nevojshme dhe të shlyeni edhe borxhet.

Luani

Partneri do i mbajë shumë nga premtimet që ju ka bërë kohët e fundit dhe kjo do ju bëjë të ndiheni më së miri. Do e dashuroni edhe me më shumë atë. Një debat i vogël në punë do ju shqetësoj disi.

Virgjëresha

Do jeni të aftë të zgjidhni me mirëkuptim çdo problem që ju ka dalë kohët e fundit në jetën në çift dhe do ndiheni shumë më të qetë. Në planin financiar fati do jetë në anën tuaj.

Peshorja

Ndikimi i planetëve do jetë shumë negativ gjatë kësaj dite për ju të dashuruarit dhe do lindin probleme të shumta në jetën në çift. Nuk do merreni vesh aspak dhe asnjëri nuk do hapë rrugë. Kujdes,gjeni gjuhën e komunikimit.

Akrepi

Ditë shumë problematike dhe e mbushur me debate të forta kjo e sotmja për të dashuruarit. Kujdes me çdo hap që do hidhni sepse do ndikojë tek e ardhmja.

Shigjetari

Ditë shumë e qetë kjo e sotmja për të gjithë ata që janë në një lidhje. Gëzohuni për mirëkuptimin dhe bashkëpunimin që do mbizotërojë. Fal nje projekti qe keni marë pjesë ditet e fundit,gjëndja e financave do përmisohet.

Bricjapi

Çështjet e zemrës nuk do kenë aspak probleme gjate gjithë kësaj dite. Nuk do ju ngelet qejfi me ndonjë kritikë që do ju bëjë partneri, përkundrazi do i merrni me humor ato. Financat janë mirë keto ditë.

Ujori

Mbrojeni me çdo mënyrë jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite dhe mos lejoni që askush të mos ua prishë harmoninë. Gjëndja e financavenuk do jetë sic ju mendoni. Shmangni investimet dhe shpenzoni me kursim.

Peshqit

Do jeni më realistë gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift dhe marrëdhënia me partnerin do jetë më e mirë. Në planin financiar do jeni të kthjellët dhe do dini çfarë hapash të hidhni.