Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pas ndarjes nga bashkëshorti, nëna beqare merr vendimin më të pabesueshëm për të ardhmen e foshnjes

Postuar: 25/09/2018 - 17:40

Nëse ju martoheni dhe keni një fëmijë me dikë, shpresoni që gjërat të zgjasin përgjithmonë, por ndonjëherë planet dalin jashtë parashikimeve.Një nënë e re ka përhapur debat në rrjete sociale pasi vendosi të ndryshojë emrin e fëmijës sepse bashkëshorti e la.

Ajo përdori një forum për të shpjeguar se do të ketë mbiemrin e vajzërisë pasi i ka dhënë fund martesës. Të njëjtën gjë dëshiron të bëjë edhe me vogëlushen 1 vjece.

"Nuk e kuptoj përse ajo do të ketë një mbiemër ndryshe nga unë për të gjithë jetën. Babai i saj ka vendosur të largohet nga ne. Ai më tha se të qënit baba e bën të ndihet i stresuar prandaj ka nevojë të fokusohet tek vetja",shpjegoi nëna e re.

Në fund shpjegoi se e adhuron faktin e të qënit nënë beqare, por duhet leja e ish-bashkëshortit për të ndryshuar mbiemrin e foshnjës.  

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2018 - 11:16

Në stafin e punës ka dhe nga ata që nuk  ju pëlqejnë dhe diçka me siguri e keni bërë.Ndoshta nuk e ke kuptuar se çfarë ka ndodhur, por mund të kesh krijuar vese që janë aspak profesionale për një vend pune.

Postuar: 23/10/2018 - 09:11

Nëse ke filluar t’i dallosh fijet e para gri në të 30-at ose nëse jo deri në të 50-at (lum

Postuar: 23/10/2018 - 09:10

Jo të gjitha thuhen! Veçanërisht nëse të lëndojnë.

Postuar: 23/10/2018 - 07:06

Dashi-Marrja e një roli drejtues do ju vijë natyrshëm, për shkak se ju prireni të jeni disi autor

Tendenca e re e stimulimit të trurit për të përmirësuar memorien, a do ta bënit?

Postuar: 22/10/2018 - 22:45

Me disa tela e sfungjerë, ndoshta dhe në kushte shtëpiake, njerëzit po përpiqen të ndërhyjnë në

Postuar: 22/10/2018 - 20:14

Kjo javë ka si fenomen thelbësor hënën e Plotë e cila nuk është aq e shndritshme dhe e këndshme,

Studimi: Ujërat e Marsit mund të mbështesin jetën

Postuar: 22/10/2018 - 19:50

Shkencëtarët njoftojnë së fundmi se në ujërat tokësore të planetit të kuq mund të ketë oksigjen