Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Bomba’ e radhës nga Spartak Ngjela: Ju tregoj lëvizjen që do ndodhë së shpejti në nivele të larta të politikës, ja çfarë më tha Rama

‘Bomba’ e radhës nga Spartak Ngjela: Ju tregoj lëvizjen
x

Lifestyle

“Pashë në dhomë gruan me shokun, ajo ulërinte nga kënaqësia e seksit dhe vazhduan...”, i riu tregon shqetësimin e tij të madh

“Pashë në dhomë gruan me shokun, ajo ulërinte nga

Një 26- vjeçar i ka drejtuar një letër psikologes Deidre ku i shpreh shqetësimin lidhur me raportin intim me gruan e tij. Ai i shkruan: “Zbrita në kuzhinë për të marrë diçka për të pirë, por nga dhoma e gumit dëgjova ulërima, rënkimet dhe afshet pasionate të gruas time që po bënte seks me shokun tim…”

E dashur Deidre, unë kam një hall vërtet të madh dhe nuk di si do t’ia bëj.

Jam 26 vjeç dhe gruaja ime është 25. Kemi dy vite të martuar  dhe prej një viti po mundohemi të bëjmë një fëmijë.

Një ditë, në bisedën me të ajo më tha se ishte lodhur dhe kishte filluar t’i mërzitej seksi me mua… sipas saj na ka kapur rutina në shtrat sepse bëjmë thuajse të njëjtat gjëra dhe unë dyshoj se ajo ka problem me madhësinë e “mikut tim”, sepse e kam të vogël.

Kështu, ajo më sugjeroi që të bënim një shkëmbim partnerësh me një çift tjetër,  dhe më sugjeroi shokun tim dhe gruan e tij. Në fillim isha shumë në dyshime dhe nuk doja, por nga halli pranova.

Kur erdhën ata, unë u ngjita në dhomën sipër me gruan e tij, ndërsa gruaja ime në dhomën tonë të gjumit me shokun tim.

Unë bëra seks për rreth një orë me gruan e tij, dhe nga sa kuptova, nuk u kënaq shumë, aq sa kënaqet nga burri i saj. Pasi mbaruam zbrita poshtë për të marrë një shishe verë, që të paktën ta shtynim duke pirë.

Por kur zbrita shkallët, nuk mund të injoroja zhurmat që vinin nga dhoma… ajo ulërinte nga kënaqësia ndërsa ai vazhdonte ta… Kishin gati tre orë që bënin seks dhe akoma nuk kishin ndalur.

Ishte hera e parë që e dëgjoja gruan time të çmendej nga kënaqësia dhe të lëshonte pasthirrma aq erotike.

U ndjeva shumë pak burrë… më herët gruaja e shokut më kishte thënë se madhësia e të tijin ishte dyfishi sa i imi… ndoshta kjo bëri që ai edhe gruan time ta tërbonte.

Pasi mbaroj ajo natë, prita që gruaja të më sugjeronte prapë këtë shkëmbimin, por në fakt nuk e bëri. Pas disa ditësh më tha që ishte shtatzënë…

Nuk di çfarë të bëj, dhe dyshoj shumë që fëmija nuk është i imi.

A ka mundësi që fëmija të jetë i tij, sepse ai mund të ketë qëlluar në shenjë, meqë e ka dhe më të madh?

Përgjigjja e psikologes:

Jo, madhësia nuk ka kurrfarë rëndësie apo ndikimi për këtë pjesë. Ti dhe gruaja jote keni bërë rregullisht seks dhe ka shumë mundësi që fëmija të jetë i juaji.

Sa i takon jetës suaj seksuale, ti duhet të përpiqesh më shumë dhe ta bësh atë që të ndihet më mirë. Provoni pozicione të reja, zbulo se çfarë e bën atë të kënaqet… mos u demoralizo