BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x
BREAKING NEWS

Mesazhi i fortë nga SHBA, Antony Blinken publikon emrat: Këta janë Kampionët tanë Antikorrupsion, së bashku do të ndëshkojmë të korruptuarit

Mesazhi i fortë nga SHBA, Antony Blinken publikon emrat: Këta
x

Lifestyle

Pasione të fshehta që zbulohen, ndryshime të mëdha në jetë për këtë shenjë. Ja çfarë parashikon Meri Shehu

Pasione të fshehta që zbulohen, ndryshime të mëdha në

Dashi
Jeta juaj nese jeni lindur ne dhjetediteshin e trete te shenjes tuaj do marri nje kthese dhe nje ndricim. Periudhe apokaliptike do ta quaja per ju duke ju cliruar nga erresira e marrdhenieve te veshtira.

Demi
Shpirti juaj do lodhet pasi e gjithe energjia e henes se plote do jete perballe jush. Do keni tendencen ta shikoni ndryshimin jashte jush jo brenda jush. Keshtu qe puna dhe rutina do marri me shume vemendje. Kujdes shendetin.

Binjaket
Kjo hene e Plote ne Dash ju ndez per njohje te reja dhe qellime te zjarrta. Takime joshese dhe ambient flirtues dhe krijues do ju rrethoje. Rrethi i zjarrit do beje pune nese jeni vertet nje magjistar ne energji krijuese.

Gaforrja
Nje kurore e zjarrte ju pret dhe mund te jete fundi i fillimit te nje epoke te re apo fundi i nje epoke te rendesishme per ju ne karriere. Toka e Djegur mund te behet me pjellore ose nje fillim i ri. Por e sigurt qe nje film perfundon ketu dhe tani.

Luani
Ju pershtatet shume kjo hene e Plote ne Dash. Zjarr per zjarr dhe mund te forconi pasionin tuaj per te jetuar apo filluar nga e para jeten tuaj. Nje marredhenie e re ju pret shume joshese.

Virgjeresha
Pasionin e madh do ta jetoni se brendshmi dhe ne intimitet. Rendesi ka qe te mos jeni hakmarres ne ndjenje dhe xheloze pasi mund te sakrifikoni cdo gje duke e gjuajtur me rrufene e zjarrte shkaterruese.

Peshorrja
Per here te pare do ju interesoj inisiativa personale dhe jo ajo ne cift apo ne grup. Shume gjera qe i keni quajtur baza juaj bashkepunuese do shemben para jush dhe do kerkoni liderin qe bene ndryshimin ne jeten tuaj apo ne marrdhenien tuaj personale.

Akrepi
E keqja qe nuk shfaroset digjet. Tani e keni ne dore armen tuaj te zjarrte qe do ju sjelle drejtesine ne punen dhe jeten tuaj. Cdo pengese e keqe digjet dhe ju hap rrugen nga zjarri i henes se plote ne Dash dhe Plutonit tuaj ne Peshore qe kerkon ndryshim.

Shigjetari
Dashuria do jete fjala e pare dhe e fundit qe do ju urdheroje ne kete periudhe. Pasione te medha te fshehta apo jo do zbulohen dhe do marrin bileten per ne parajse apo per ne ferr.

Bricjapi
Nje molle sherri apo nje apokalips ne ceshtjet familjare do ju detyroje te veproni me shpejt dhe te mos jeni kaq te ngurte perballe provokimeve qe jeta ju therret. Nje ndryshim i madh ne jeten tuaj familjare po afron.

Ujori
Zjarri i henes se plote ne Dash do jete nje aleat i fuqishem ne rrugen tuaj dhe si nje pishtar ne erresire do ju tregoje rrugen ne shpellen e panjohur e te erret ku jeni futur.

Peshqit
Nuk do kete uje burimi apo deti qe e shuan zjarrin dhe etjen tuaj te brendshme per ndryshim dhe clirim shpirteror. Nje zbulim i nje natyre te fshehte tuajen apo nje lidhje e fshehte do beje diferencen ne jeten tuaj.