BREAKING NEWS

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i pajetë në malin e Moravës, dyshimet e para

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i
x
BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x

Lifestyle

Për ta qenka kjo jetë/ Këto 3 shenja të horoskopit do të përjetojnë verën më të lumtur

Për ta qenka kjo jetë/ Këto 3 shenja të horoskopit do

Dashi

Prania e Marsit në shenjën e Luanit do të thotë që gjatë kësaj kohe do të merrni atë që kërkoni. Forca që do të ndjeni pritet të jetë gjithëpërfshirëse dhe kësaj radhe asgjë nuk ju pengon. Energjia e Marsit do t’ju çojë drejt qëllimit tuaj.

Luani

Prania e Marsit, sigurisht që gjithashtu ju favorizon dhe ju. Do ta shikoni të ardhmen me shpresë dhe vizion, dhe tani duket se është shansi juaj për të bërë atë që ëndërroni

Shigjetari

Marsi në shenjën e Luanit sjell ndryshime pozitive dhe ju gjen në një fazë rinovimi. Tani, në botën e Shigjetarit, nuk ka vend për gjëra dhe njerëz që ju mbajnë mbrapa. Energjitë janë në duart tuaja dhe ato janë ato që do t’ju japin lirinë.