BREAKING NEWS

Rama përjashton rreth 35 deputetë nga lista e 25 prillit, ja emrat e PS, PD, LSI dhe partive të tjera që pritet të kandidojnë në 12 qarqet

Rama përjashton rreth 35 deputetë nga lista e 25 prillit, ja emrat e
x

Lifestyle

Përgatituni për supriza të mëdha, Meri Shehu ka lajme të mira për këtë shenjë horoskopi që nuk duhet t'i humbisni në asnjë moment

Përgatituni për supriza të mëdha, Meri Shehu ka lajme

‘E shtunë dhe e diel dhe Mërkuri në Ujor që qëndroi për tre javë i kundërt do jete deri të hënën në pozicion te palevizshem derisa në datën 22 të filloj rrugën e tij të drejtë.

Gjatë shkurtit Mërkuri i kundërt solli në dritë Apokalipsis. Mesazhe ,lajme u ngarkuam më shumë me mendime dhe kundërveprime të çdo lloji. Pretendohet të lulëzojnë këtë periudhe e këtej idealet me njerezore. Marrëdhëniet shoqërore sociale do vleresohen nga e para. Në këtë lëdhje racore dhe pushteti tashme planetet do gjejnë rrugën e drejte për një drejtesi sociale.

Marrëdhenet nderpersonale dhe erotike do gjejne përparim në bazë të qëllimeve të përbashkëta dhe një misioni social si çift’’ shkruan astrologia në pjesën hyrësë.

Dashi
Punet dhe marredheniet tuaja ne shoqeri apo qellime do mbeten pak ne vend numero gjate kesaj fundjave Do jeni ne pritje dhe nuk do beni levizje apo ndryshime

Demi

Nje ceshtje karriere dhe ligjore do mbetet pezull dhe nuk do ju hapet rruga per te marre vendime Po keshtu ne nje ceshtje personale apo martese do keni pezullim

Binjaket

Per ju do kete paqartesi apo vonesa ne nje ceshtje udhetimi apo bashkepunimi me jashte vendit Akoma gjerat nuk jane qartesuar dhe ska zhvillim konkret

Gaforrja

Nje ceshtje ekonomike do kete nje pezullim dhe nuk do merrni ate qe pretendoni dhe as do jepni ate qe duhet per tu cliruar nga nje detyrim Ne jeten erotike keni pezullim takimesh

Luani

Me ne fund do i jepni pak kohe vetes per tu ndalur ndaj ndonje presioni qe ju behet dhe te mendoni me qarte se si te manaxhoni punet dhe marredheniet tuaja

Virgjeresha

Do keni nje moment hezitimi se cfare rruge te ndiqni ne biznes ne pune dhe ne nje marredhenie personale qe ju lidh edhe puna nderkohe hezitimi do jete i dyanshem

Peshorja

Deri tani keni vepruar si keni dashur tani e tutje do ndaleni pak pasi duhet te beheni cift ne punet tuaja dhe dikush po ju ndikon ne jeten tuaj duke ju prere rrugen per me shume bashkepunin

Akrepi

Ngaterresat ne jeten e perditeshme dhe vonesat fillojne te zvogelohet dhe tashme do keni dy dite kohe te mendoni se cfare do benit ne te ardhmen dhe ku do jetonit me mire

Shigjetari

Shume mesazhe dhe lajme dhe apokalipse keni perjetuar dhe tashme do ju duhet pak kohe te merrni veten deri te henen ku duhet te filloni nga e para

Bricjapi

Vetpermbajtejet dhe ngaterresat do mbarojne por do ju duhet edhe dy dite kohe te kontrrolloni situatat dhe tregon Po keshtu ne jeten personale ju detyrojne te prisni

Ujori

Clirohet nga sot Merkuri i kundert ne shenjen tuaj dhe kjo tashme ju hap rruge ju te beni gjerat e duhura pa patur ngarkesa dhe rimorqo nga mbrapa

Peshqit

Psikologjikisht do jeni me te qete dhe me te qarte por nderkohe ky ajer i paster do ju beje tju dhembi koka derisa te largohen pasojat e problemeve dhe mbylljeve