BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura anëtare të Kryesisë së PD-së

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e Kryesisë së PD-së, cili është kandidati më i votuar (Emri)

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si humbën jetën nëna me dy vajzat

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat (Emrat)

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike,
x
BREAKING NEWS

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë
x
BREAKING NEWS

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh ngushëllimet: Kontributi i tij për PD, zhvillimin e Shqipërisë dhe marrëdhëniet SHBA-Shqipëri do të mbahen mend

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh
x
BREAKING NEWS

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja momenti kur KFOR-i dhe ekipi RENEA-s shpëtojnë oficerin (Video)

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja
x

Lifestyle

Përpiquni të mos e humbni durimin/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për shenjën tuaj

Përpiquni të mos e humbni durimin/ Parashikimi ditor i horoskopit,

Dashi:

Ditët kalojnë ngadalë pa ndjenja, ndaj mjaft më, por punoni fort për të rindezur flakën tuaj. Në punë jeni duke punuar me ritme të larta dhe nuk ndaleni, por mos e teproni dhe kaq.

Demi:

Mos u shqetësoni nëse ka keqkuptime me partnerin/en, do të rikuperoheni në fundjavë. Kujdes nga çdo koleg në punë.

Binjakët:

Ju pëlqejnë emocionet e forta, por edhe ato janë në gjendje t’ju lodhin. Efektet ndjehen dukshëm edhe në punë.

Gaforrja:

Jeta për ju është një kazan me ndjenja të ngatërruara, përpiquni të hidhni pak dritë në tunelin e krijuar dhe të qartësoni pështjellimet. Punoni, punoni dhe punoni gjithmonë: ndonjëherë dhe mund të pushoni!

Luani:

Pasioni i vrullshëm po vonohet, do të duhet të presim kalimin e Hënës dhe Venusit deri në fund të muajit maj 2022. Kolegët tuaj ju duan, ju jeni mentori i tyre në punë.

Virgjëresha:

Jeni dyshues dhe i matur dhe nuk është domosdoshmërisht një defekt. Jeni në formë të shkëlqyer edhe në punë, por fundjava mund të sjellë disa surpriza.

Peshorja:

Mos u bëni karremi i të gjithëve dhe mësoni të dini si të kalibroni instinktet tuaja. Në punë jeni në stres të madh, përpiquni të mos e humbni durimin.

Akrepi:

Pasioni, vrulli, të gjitha këto ju përkasin ju dhe ato padyshim që i pëlqejnë edhe partnerit/es tuaj. Nga ana tjetër është e dukshme se ju punoni dhe madje shumë, por herë pas here lini trurin të pushojë.

Shigjetari:

Jini të sinqertë me veten: për momentin thjesht po kërkoni një aventurë. Puna po ju ecën, por ende nuk duket asnjë shans për karrierë.

Bricjapi:

Cili është ndryshimi midis një dashurie dhe një arratisjeje? Shumë prej jush ende luftojnë për ta njohur këtë fazë. Puna nuk ju shqetëson, por jeni shumë ambicioz.

Ujori:

Zemërimi dominon dashurinë, por tani kjo dukuri është bërë një konstante në jetën tuaj. Këshilla është që të kini respekt për ndjeshmërinë e partnerit/es tuaj. Puna po ecën mirë, lajme të mira priten javën e ardhshme.

Peshqit

Konfuzioni mbretëron në zemrën tuaj, por thellë brenda jush duket se kjo gjendje po ju pëlqen, jeni duke e shijuar. Puna është e lodhshme dhe rutina ju mërzit, bëni durim.