BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x
BREAKING NEWS

“Shkatërrimi i ndërtesave gjatë tërmetit, erdhi si pasojë e korrupsionit”, Meta plas deklaratën e fortë dhe akuzon qeverinë: Durrësi nën presionin e mafies

“Shkatërrimi i ndërtesave gjatë tërmetit, erdhi si
x
BREAKING NEWS

Mister fati i Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbulon mesazhin e tij të fundit

Mister fati i Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbulon mesazhin e tij të
x
BREAKING NEWS

“Rrethi atyre që duan destabilizimin e Malit të Zi po ngushtohet!”, Dritan Abazoviç bën deklaratën e fortë dhe i bën thirrje Prokurorisë: Ata që duan të më ‘heqin kokën’, të nxitojnë, pasi...

“Rrethi atyre që duan destabilizimin e Malit të Zi po
x

Lifestyle

Përveç Binjakëve, ja 3 shenjat e zodiakut që janë të vështira për t'u dashuruar

Përveç Binjakëve, ja 3 shenjat e zodiakut që janë

Përveç Binjakëve, ja 3 shenjat e zodiakut me një psikikë komplekse që janë shumë të vështira për t’u dashuruar.

Virgjëresha ka standarde shumë të larta dhe kjo e bën atë mjaft të hezituar për t’i dhënë veten dikujt. Ajo tenton t’i flakë njerëzit bazuar në përshtypjet e para për ta. Kur e bën këtë, ajo rrallë ndryshon mendje. Për më tepër, ajo rrallë i shpreh emocionet e saj dhe priret të ketë një dëshirë të madhe për pavarësi.

Ujori, është një shenjë që rrallë u beson njerëzve dhe për këtë arsye priret të jetë i paqartë për ndjenjat e tyre. Nuk është i përshtatshëm për marrëdhënie me njerëz që kanë koncepte tradicionaliste për marrëdhëniet në çift dhe absolutisht nuk i pëlqen të komandohet.

Bricjapi, i njohur si një shenjë horoskopi mjaft e ftohtë dhe materialiste. Rrallëherë e komplimenton partnerin apo e shpenzon veten për fjalë të ëmbla. Përveç kësaj, ai priret të preferojë punën dhe paratë në vend të dashurisë. Prandaj, një marrëdhënie nuk është kurrë prioriteti në jetën e tij. Çiftëzimi me një Bricjap mund të jetë i thjeshtë për ata që ndajnë vizionin e tyre për botën, por i vështirë nëse jo i pamundur për njerëzit që nuk e bëjnë këtë ose që priren të kenë nevojë për shprehje dashurie dhe sigurie.