Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Peshorja është shenja më e vendosur e horoskopit

Postuar: 16/02/2018 - 21:11

Zemra juaj, veçanërisht e ndjeshme, ju shtyn shpesh drejt krahëve të njerëzve të gabuar, egoist dhe përfitues. Pikërisht për këtë arsye duhet të jeni më të kujdesshëm me njerëzit që nuk i njihni mirë. Sido që të jetë, kur lidheni shumë me dikë, e bëni në mënyrë krejt të pastër. Nuk ju pëlqen të bëheni pjesë e mardhënieve të rastësishme, me njerëz që nuk njihni apo nuk keni mjaftueshëm besim.

Për sa ju përket, marrëdhëniet njerëzore apo ato dashurore, duhet të jenë autentike, përndryshe për ju nuk kanë fare kuptim. Nuk dëshironi të përfshiheni në marrëdhënie që nuk kanë jetëgjatësi.

Për këtë arsye keni gjithnjë pak miq! Një nga gjërat që ju dallon është dashuria e pamatë dhe gjërat e bukura. Pikërisht prej vyrtyteve që keni, arrini të shihni gjithnjë gjërat e bukura e të mira!

Një njeri i shenjës së peshores karakterizohet nga forca e madhe e shpirtit. Pëlqeni shumë artet, vendet turistike që kanë bukuri natyrore. Nuk i doni vendet e mbyllura dhe asgjë që nuk stimulon mendjen tuaj!

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 21

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/03/2018 - 20:22

Gjithkujt mund t’i ketë ndodhur që në një periudhë të caktuar të karrierës ta gjejë veten në një mjedis pune të trishtë dhe që i shkakton ankth e stres. Megjithatë, ka një ndryshim të madh mes një dite, apo jave të keqe dhe një mjedisi afatgjatë toksik në punë.

Postuar: 18/03/2018 - 16:28

Nëse ke dështuar në detyrën për t’u kujdesur për lulet dhe bimët e tjera (përfshi kaktusin), mos u dëshpëro.

Postuar: 18/03/2018 - 14:50

Vetëm dy javë para se të vdiste, fizikanti i njohur Stephen Hawking, kishte përpiluar një punë kërkimore që tregonte mënyrën se si të zbulonin prova të një “multiverse&rdq

Postuar: 18/03/2018 - 14:24

Ky imazh i thjeshtë do t’ju ndihmojë të zbuloni të gjithë të vërtetën në lidhje me jetën tuaj sentimentale. 

Postuar: 18/03/2018 - 13:14

Disa nga bestytnitë që frikësojnë shqiptarët dhe vitet s'i kanë zhdukur.

Kur macja e zezë “të pret” rrugën

Postuar: 18/03/2018 - 12:51

Askush nuk mund ta mohojë se ndërsa teknologjia po ndërhyn gjithnjë e më shumë në jetën tonë, ne po humbim me shpejtësi kontaktin me natyrën.