Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Piu 30 shotsa me vodka, ja si përfundoi kjo 18-vjeçare

Postuar: 18/08/2018 - 23:50

Për vdekjen e saj në moshën 18-vjeçare u hetua një 31-vjeçar nga Algjeria, i cili dyshohej për dhunë seksuale.

Në fakt, me sa duket, e reja Caroline ‘Carrie’ Everest nga Sheffield në Britaninë e Madhe, ka ndërruar jetë për shkak të një aksidenti të pësuar, si pasojë e konsumit të tepërt të alkoolit.

Carrie shkoi në një lokal me disa miq të saj.

Aty vajza konsumoi disa pije alkoolike si dhe rreth 30 shotsa me vodka.

Më pas ajo u largua e vetme nga lokali në orën 3 të natës.

Nga ai moment askush nuk dinte gjë për të, deri pasditen e ardhshme, kur u gjet e pajetë në një lumë.

Hetimet u përqendruan menjëherë tek Yousef Tarfasi, një burrë, i cili ishte kapur nga kamerat e sigurisë dhe që dukej se po fliste me vajzën.

Në video ai duket se po i jep bluzën e tij që ajo të ngrohej dhe të mos kishte ftohtë.

Të dy janë parë duke marrë një taksi bashkë.

Fillimisht Yousef mohoi ta kishte takuar vajzën, duke patur frikë se mund të arrestohej, por më pas nisi të bashkëpunonte me policinë.

Ato që e shpëtuan nga burgu dhe akuzat djalin ishin pamjet e disa kamerave të tjera si dhe fakti se në trupin e vajzës nuk paraqiteshin shenja të dhunës seksuale.

Vajza ishte filmuar nga kamera të tjera duke ecur e vetme, pak orë para se të ndërronte jetë, siç tregon autopsia në trupin e saj.

Me shumë mundësi, shkak për vdekjen e vajzës së re është bërë konsumi i tepërt i alkoolit si dhe rënia në lumë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/09/2018 - 19:36

Nëse jeni një nga ata që kur teshtin e merr vesh gjithë qyteti, do të thotë se dini t’i shijoni të gjitha. Të gjitha! Neurologu Alan Hirtch shpjegon se teshtima është tregues i karakterit që kemi në seks.

Postuar: 18/09/2018 - 19:35

A e dini se me ushqim mund ta “digjni” shtratin?
 

Postuar: 18/09/2018 - 18:55

Sipas shkencës, femrat me të pasme të mëdha janë më të zgjuara dhe më të shëndetshme në raport me

Postuar: 18/09/2018 - 18:43

Një aeroplan i Air India me rreth 370 pasagjerë në bord u shpëtua për një "qime" nga nj

Postuar: 18/09/2018 - 17:21

  Të zgjedhësh një emër për fëmijë mund të jetë pak e vështirë, duke patur në mendje se do t

Postuar: 18/09/2018 - 15:08

Hannah Blandford, 33 vjeç, me profesion mësuese, dalloi një objekt në mes të një mjegulle të madh

Postuar: 18/09/2018 - 14:47

Këtë javë, ‘Deutsche Bank’ e ka publikuar raportin vjetor që ka të bëjë me kostot e p