BREAKING NEWS

Operacioni ‘Plumbi i artë’/ Nga Talo Çela te Florenc Çapja, Klodiana Lala zbulon çfarë i pret 14 të rrezikshmit e shpallur në kërkim: Pas një muaji do të...

Operacioni ‘Plumbi i artë’/ Nga Talo Çela te Florenc
x
BREAKING NEWS

"Ndodh për herë të parë"/ Ish-ministrja Mimi Kodheli jep lajmin fantastik, merr postin e rëndësishëm në Asamblenë e NATO-s

"Ndodh për herë të parë"/ Ish-ministrja Mimi
x
BREAKING NEWS

Zjarri 'gjigand' në kryeqytet/ Flakët “përpijnë” tregun e fruta-perimeve në Tiranë, shikoni pamjet çfarë po ndodh mes dy pallateve. Reagon Policia

Zjarri 'gjigand' në kryeqytet/ Flakët
x
BREAKING NEWS

Emrat e tyre dolën në krime të rënda pas dëshmive tronditëse të Dumanit dhe Hoxhajt, SPAK shpall në kërkim ndërkombëtar 14 ‘bosët’ e njohur, shkresat i përcillen Interpolit

Emrat e tyre dolën në krime të rënda pas dëshmive
x
BREAKING NEWS

Zhvillimet e fundit politike, reagon Artan Hoxha dhe lëshon komentin e fortë: Maskara...

Zhvillimet e fundit politike, reagon Artan Hoxha dhe lëshon komentin e
x
BREAKING NEWS

Vjen lëvizja urgjente! Zgjedhja e Kryesisë së PD-së/ Rithemelimi zbardh agjendën, ja si do të mësohen emrat fitues. Berisha e Paloka do të…

Vjen lëvizja urgjente! Zgjedhja e Kryesisë së PD-së/
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi: Zgjedhja e Berishës në krye të PD atentat ndaj demokracisë, ish-kryeministri është simboli i korrupsionit, pas SHBA edhe BE pritet ta shpallë “non grata”

Brizida Gjikondi: Zgjedhja e Berishës në krye të PD atentat ndaj
x
BREAKING NEWS

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”: Kush janë ministrat më të korruptuar në qeveri, surpriza e madhe është Edi Rama, ja në çfarë vendi renditet në listë

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”: Kush janë ministrat
x

Lifestyle

Planetët janë në anën e kësaj shenje/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për ju

Planetët janë në anën e kësaj shenje/ Parashikimi ditor

Dashi:

Një ditë që fillon pak si ters, por do të keni mundësinë të rikuperoni gjërat në orët e pasdites. Në punë, situata është e qetë, të paktën për momentin.

Demi

Këto janë ditë të vështira për ndjenjat, por merrni forcë. Në aspektin profesional është e dukshme se po punoni më shumë se zakonisht.

Binjakët:

Dashuria ende nuk po troket në derën tuaj, ndoshta do të ketë disa ndryshime por ato priten në verë. Puna vazhdon me ritme të larta, së shpejti do të ketë lajme në horizont.

Gaforrja:

Hëna në tranzit është me të vërtetë një kurë për ju, shfrytëzojeni sa më shumë. Do të keni debate në punë, me kolegët tuaj.

Luani:

Ndjenja të ngatërruara po përjetoni, por bëni pak durim, sepse një vorbull ku jeni përfshirë duket të jetë e bezdisshme. Profesionalisht jeni më i ngarkuar se më parë.

Virgjëresha:

Ende ndjeni shumë pasiguri për partnerin/en tuaj, lëreni veten të lëshohet pas ndjenjave më shumë se pas logjikës racionale! Ju pëlqen të punoni shumë, por përpiquni të mos e teproni.

Peshorja:

Ditë relativisht e qetë, jeni në formë të shkëlqyer, e njëjta gjë edhe për ndjenjat. Në punë vërtet po jepni gjithçka, vazhdoni kështu.

Akrepi:

Dashuri që ikin e vijnë dhe ju po piqeni edhe sentimentalisht. Planetët janë në anën tuaj edhe në punë.

Shigjetari:

Mos u dekurajoni nëse herë pas here shihni disa re që kalojnë në horizontin tuaj. Debate të mundshme me shefin tuaj gjatë pasdites.

Bricjapi:

Dje ishte më mirë se sot, por nesër do të jetë më mirë se dje. Më besoni. E ndërkohë, për ata që kanë një aktivitet si të vetëpunësuar mund të ketë lajme të rëndësishme.

Ujori:

Ditë reflektimi dhe meditimi, ndiqni vetëm dëshirat tuaja. Puna që bëni nuk do t’ju pengojë për asgjë.

Peshqit:

Ju gjithmonë ëndërroni, por nuk dini çfarë. Dashuria nuk është pjekur ende për ju dhe duket se deri në vjeshtë kështu do të jeni. Në punë shtrëngoni dhëmbët dhe do të shpërbleheni.