Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plas sherr i përgjakshëm në avion, arsyen nuk do ta besoni

Postuar: 19/03/2019 - 10:46

Një sherr i furishëm i përfunduar në gjak, plasi në avion, pasi një grua hoqi këpucët gjatë fluturimit.
 
Një pasagjer i cili po fluturonte me një avion të ‘Ryanair’, sulmoi një tjetër, duke i kafshuar hundën, në një avion të nisur nga Glasgow Prestwick, Skoci, për në Tenerife, në ishujt Kanarie.
 
Gjatë fluturimit, një grua kishte hequr këpucët dhe një pasagjer kishte nisur të tallej me të. Brenda pak çastesh tonet u acaruan dhe pak më vonë, filloi konfrontimi fizik.
 
Gjithë skena e kësaj të diele, u filmua nga pasagjerë të tjerë dhe pamjet përfunduan në rrjetet sociale. 
 
Burri i cili nisi të tallej me gruan, duket se ishte në gjendje të dehur dhe duke parë vajzën në vështirësi, ndërhyri i dashuri i saj, duke bërë që situata të degjeneroi.
 
Në këto kushte ndërhyri personeli i kabinës për të shuar sherrin, ndërsa dy personat e konfliktuar u ndaluan nga policia në Tenerife.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/07/2019 - 21:19

Instagrami është përfshirë nga një valë e fuqishme kritikash pasi ka lejuar një foto të një 17-

Postuar: 16/07/2019 - 18:29

Mbrëmjen e sotme do të ndodhë eklips i pjesshëm i hënës që do të jetë i dukshëm pothuajse në të

Postuar: 16/07/2019 - 18:08

Disa konsumatorë në Sao Paolo të Brazilit kanë mbetur pa fjalë kur gjetën kokainë brenda kutive t

Postuar: 16/07/2019 - 16:13

Të gjithë njerëzit mendojnë se vajzat përjetojnë më shumë kënaqësi seksuale, kur janë rreth të 20

Postuar: 16/07/2019 - 13:47

Fëmijët nuk janë “të voglit e rritur”, pohon profesori i fizikës dhe eksperti për rre

Postuar: 16/07/2019 - 07:03

 Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat,