BREAKING NEWS

Anti-shpifja dhe emërimet në Kushtetuese, zbardhet data kur Komisioni i Venecias dorëzon opinionin përfundimtar

Anti-shpifja dhe emërimet në Kushtetuese, zbardhet data kur Komisioni
x

Lifestyle

Po ‘çmend’ mediat e huaja, kjo është 24-vjeçarja shqiptare që puth çdo mashkull që takon

Po ‘çmend’ mediat e huaja, kjo është

Nëse për çdo femër është e rëndësishme që të eksplorojë botën me njeriun e zemrës, nuk ndodh kështu për shqiptaren nga Kosova, Kristiana Kuqi.

Bëhet fjalë për 24-vjeçaren, Kristiana Kuqi, e cila pozon duke u puthur me persona të rastësishëm që takon dhe më pas fotot i shpërndan në rrjetet sociale.

24-vjeçarja postoi një seri fotografish në Twitter nga Kulla Eifel, teksa puthej me një të panjohur.

Ajo shkruante: 

“Këtë djalë e kam takuar në Kullën Eifel dhe i kërkova të realizonim një foto duke u puthur, duke pretenduar se kam kaluar çaste romantike."

Ajo gjithashtu postoi edhe disa fotografi të tjera, duke përfshirë edhe nga udhëtimi i saj në Romë.

Në mbishkrimin e fotos nga Roma, Kristiana shkrojti:

Shpresoj që dhe kjo foto nga Roma të jetë e mirë."

Duket qartë që ajo është e kënaqur me këtë "stil të veçantë" jetese. Por kjo nuk ndodh vetëm gjatë pushimeve, pasi ajo postoi edhe një foto duke u puthur me një zjarrfikës.

24-vjeçarja, e cila është diplomuar në një universitet në SHBA dhe jeton në Virxhinia, shprehet se ka një arsye të madhe pse i bën këto fotografi.

Duke folur për LADbible, Kristiana tha:

Unë jam e apasionuar pas fotografive. Kur jetoja në Kosovë, vendi po përjetonte një gjenocid dhe ishte në gjendje lufte. Nuk kam asnjë fotografi nga fëmijëria. Edhe at0 pak që kisha, u dogjën gjatë luftës. Gjithmonë kam dashur fotografi romantike në vendet që kam vizituar. Është një lloj nxitje momentale, por sigurohet që të jetë dikush i sigurt. Padyshim që përpiqem të gjej dikë që ngjason si tipi im dhe dikë në moshën time."

 

Më të lexuarat