BREAKING NEWS

A është ai politikani që përmendet në përgjime? Reagon për herë të parë Taulant Balla

A është ai politikani që përmendet në përgjime?
x
BREAKING NEWS

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në qeveri, ministrja lëshon thirrjen e fortë

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në
x
BREAKING NEWS

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e Fierit ka lidhje me hakerimin iranian, porositësit përshkruanin...

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për Çervanaku: E njihnin si bamirës

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për
x
BREAKING NEWS

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’ Berishën: Kur ke një biznes dhe gabon, fajtori është pronari, po bëheshin gjëra që...

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’
x
BREAKING NEWS

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/ Plas sherri në studio, kandidati për Bashkinë e Tiranës i kthehet keq Fevziut: A ka mundësi, programin e ka partia

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/
x
BREAKING NEWS

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e krimit...

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e
x
BREAKING NEWS

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i LGBT-së”/ Zotimi i pazakontë i kandidatit në Primaret e PD-së: Nuk shkel mbi...

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i
x

Lifestyle

Po ju a bëni pjesë? Këto 3 shenja të Horoskopit nuk mund t’i rezistojnë flirtit, edhe kur janë në një lidhje serioze

Po ju a bëni pjesë? Këto 3 shenja të Horoskopit nuk mund

Është një vendim krejtësisht individual: ka çifte dhe individë që mendojnë se flirtimi, sado i pafajshëm, është thjesht i papranueshëm. Ka gjithashtu dhe të tjerë që mendojnë ndryshe. Sipas astrologëve, shenjat e mëposhtme të Horoskopit i përkasin patjetër grupit të dytë.

Shigjetari

Shigjetarët janë aventurierë dhe e kanë të vështirë t’i rezistojnë çdo gjëje emocionuese – kjo përfshin edhe flirtin. Kjo është arsyeja pse ata gjithmonë i nënshtrohen tundimit dhe flirtojnë me të tjerët, edhe nëse janë në një lidhje. Në të njëjtën kohë, u jep atyre konfirmimin se janë të dëshirueshëm pavarësisht nëse kanë një partner serioz.

Akrepi

Akrepat njihen për natyrën e tyre misterioze. Ato gjithashtu mund të jenë mjaft të paqëndrueshëm. Ata nuk e shohin si dramatik flirtin e pafajshëm, u pëlqen t’i mbajnë të hapura opsionet e tjera. Atyre u pëlqen kur të tjerët i admirojnë, kjo u rrit egon.

Peshorja

Peshoret janë simpatike dhe shohin të mirën tek të gjithë. Planeti i tyre sundues Venusi gjithashtu i bën ata të romantizojnë të gjithë botën. Prandaj, flirtimi – për shkak të natyrës së tyre – është i pashmangshëm. Ata thjesht duan të takohen me njerëz të rinj.