BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Lifestyle

Po ju a bëni pjesë? Këtyre pesë shenjave të Horoskopit do iu ndryshojë jeta

Po ju a bëni pjesë? Këtyre pesë shenjave të Horoskopit

Yjet kanë treguar se viti i ardhshëm do të jetë veçanërisht emocionues dhe i paparashikueshëm për këto shenja të mëposhtme.

Nëse iu përkisni këtyre shenjave, mos kini frikë nga ndryshimi sepse ai shpesh çon në diçka më të mirë.

Dashi

Dashi dëshiron shumë ndryshime në jetën e tij dhe kjo dëshirë do të realizohet. Ndryshimet do të prekin pothuajse të gjitha fushat e jetës. Besojini fatit dhe jini të qetë, gjithçka do të ndryshojë për mirë.

Gaforrja

Gaforrja pret fat financiar. Karriera e tyre më në fund do të ngrihet. Çdo udhëtim do të vijë në ndihmë dhe njohje të reja do të bëhen në çdo hap. Paratë që ata investojnë do të kthehen trefish. Duhet të kenë kujdes nga njerëzit xhelozë që nuk e durojnë dot bindjen e tyre.

Peshorja

Për Peshoren, ndryshimi do të ndodhë në fillim të vitit të ardhshëm. Beqarët do të gjejnë dashuri të re dhe ata në një lidhje apo martesë do i përkushtohen plotësisht fitimit të parave. Në verë do të duhet të zgjidhin vetë disa probleme.

Bricjapi

Bricjapët do të gjejnë harmoni në jetën e tyre personale. Gjithçka do përmirësohet në familje, do të ketë harmoni perfekte. Ka shumë mundësi që ata të trashëgojnë një apartament dhe të ardhurat e reja do të jenë patjetër në rendin e ditës.

Peshqit

Peshqit mund të gëzohen sepse të gjitha problemet e tyre familjare do të zhduken. Ata do të jenë të rrethuar nga partnerë të rinj biznesi dhe miq të vërtetë. Por kur vjen dimri, ata duhet ta shijojnë atë me familjen e tyre.