BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Lifestyle

Po ju e gjeni veten? Cilat shenja të Horoskopit e duan vjeshtën dhe motin me shi?

Po ju e gjeni veten? Cilat shenja të Horoskopit e duan vjeshtën dhe

Era e tokës së lagur, sfondi gri, zhurma e shiut në tokë: Imazhe që shumë prej nesh do të ishin të mërzitur, pasi ne jemi dashamirës të diellit dhe verës. Sidoqoftë, ka njerëz që e duan vjeshtën dhe shiun. Cilëve shenja të Horoskopit i përkasin?

Gaforrja

Si shenjë uji ai e do shiun. Ai mezi pret momentin kur do të jetë në gjendje të ulet në shtratin e tij me një filxhan çokollatë të nxehtë dhe një libër të mirë, ndërsa është i pushtuar nga një ndjenjë melankolie, të cilën e përqafon ngrohtësisht. Por është gjithashtu periudha kur produktiviteti i tij rritet dhe instinktet e tij mprehen.

Virgjëresha

Ai mund të mos e dojë shiun sa Gaforrja, por vjeshta është një nga të preferuarat e tij. Përqendrohet më mirë atëherë. Vjeshta le të fillojë listat me qëllimet dhe programet e reja që do të pasojnë deri në janar, kur do të bëjë një listë të re për dimrin dhe vitin e ri.

Peshorja

alancuesit e Horoskopit besojnë se duhet të ketë ekuilibër edhe në stinët. Ata e shijuan verën dhe tani do të shijojnë shiun e vjeshtës. Ata mashtrojnë gjethet të bien nga pemët, ngjyrat e natyrës për të ndryshuar dhe një harmoni për të ardhur në mjedis.