BREAKING NEWS

COVID-19/ 6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e fundit në Shqipëri, ja zonat "më të nxehta"

COVID-19/  6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e
x
BREAKING NEWS

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i përgjigjet Kurtit: Faleminderit

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i
x
BREAKING NEWS

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë për përjashtimin nga PD të Berishës dhe lëshon paralajmërimin e fortë: Këta të tre janë fatkeqësia më e madhe për çdo shqiptar!

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë
x
BREAKING NEWS

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të fillojmë përgatitjet për ...

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të
x
BREAKING NEWS

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen të gjitha takimet. Zbardhet njoftimi zyrtar

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen
x
BREAKING NEWS

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali Berishën: Ndodhet në vështirësi! Aq i fortë është ai, sa kur kishte përballë Ramiz Alinë...

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e fuqishëm për politikën shqiptare

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e
x
BREAKING NEWS

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan qeverinë “Rama 3”, ja kush abstenoi (EMRAT)

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan
x

Lifestyle

Po ju e gjeni veten? Kërkojnë aventura dhe ndryshime/ Këto janë 3 shenjat e horoskopit që nuk mbajnë dot një lidhje të qëndrueshme

Po ju e gjeni veten? Kërkojnë aventura dhe ndryshime/ Këto

Binjakët

Binjakët janë shenja aq kritike saqë është e vështirë të qëndrosh pranë tyre për një kohë të gjatë. Në fakt, nëse jeni në një lidhje me një Binjak, atëherë përgatituni për luhatje. Në të njëjtën kohë, Binjakët kërkojnë aventura dhe ndryshime të shumta. Ai do të largohet nga marrëdhënia kur të ndiejë se nuk ka asgjë më shumë për të ofruar.

Virgjëresha

Megjithëse Virgjëresha dëshiron të jetë në një lidhje të qëndrueshme, nevoja e saj për siguri dhe besim e bën atë të humbasë momentin. Ajo i shqyrton të gjitha të dhënat në detaje derisa të vendosë. Edhe nëse fillon një marrëdhënie, nuk hapet lehtë dhe kërkon të përsosurën, si rezultat i së cilës lodhet dhe përfundimisht nuk qëndron. Largohet nga lidhja shumë shpejt nëse kupton se gjërat po arrijnë një qorrsokak.

Bricjapi

Sado e çuditshme mund t’ju duket, Bricjapi mezi krijon një lidhje. Për të qëndruar, tjetri duhet të plotësojë të gjitha kushtet. Nëse arrin të gjejë këtë person, ndoshta lidhja do të zgjasë pak më shumë, përndryshe jo. Personi që ka përreth do të ndikohet shumë tek Bricjapi në fund të një lidhjeje. Nevoja kontrolluar gjithçka nuk është tipari i tij më i këndshëm.