BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Lifestyle

Po ju e gjeni veten? Këto 3 shenja të zodiakut zemërohen shumë shpejt, shpesh veprojnë pa menduar…

Po ju e gjeni veten? Këto 3 shenja të zodiakut zemërohen

Dashët janë veprimtari krijuese dhe duan, kjo është arsyeja pse ata shpesh veprojnë pa menduar. Ata urrejnë të ulen dhe të mos bëjnë asgjë. Ata janë shumë të paduruar, gjë që kontribuon në shumë arsye pse janë shenja më e egër e zodiakut.

Për të shmangur stresin dhe presionin, njerëzit e lindur në këtë shenjë duhet të ecin, të vrapojnë, të ngrenë pesha ose të angazhohen në aktivitete të tjera.

Akrepi

Akrepët janë impulsivë, dhe nganjëherë mund të jenë të egër dhe të mprehtë kur u përshtaten njerëzve të tjerë.

Njerëzit e lindur në këtë shenjë lehtë i mposhtin armiqtë. Mos kini frikë prej tyre.

Taylor këshillon Akrepët të praktikojnë disa arte marciale në mënyrë që të luftojnë zemërimin dhe të drejtojnë energjinë e tyre.

Ujori

Personaliteti i Ujorit është plotësisht i pamëshirshëm.

Ujori nuk është aspak një individ i vetëkënaqur.

Personat e lindur në këtë shenjë nuk e lejojnë veten të pengohen nga opinione të ndryshme dhe zakonisht tallen me atë që njerëzit mendojnë.

Me pak fjalë, Ujorët nuk bëjnë asgjë tjetër përveç asaj që kanë në mendje dhe shpesh do të veprojnë në mënyrë impulsive, shkruan Astrofame.

Ujori duhet të udhëtojë ose të meditojë për t’u qetësuar.