BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x
BREAKING NEWS

Aksidenti tragjik/ Zv. Kryeprokurorja bullgare ngre dyshime të forta dhe tregon enigmën e madhe: Mbetet mister, do të vijojnë hetimet. U gjetën vetëm 44 trupat e viktimave, 1 është zhdukur! 

Aksidenti tragjik/ Zv. Kryeprokurorja bullgare ngre dyshime të forta dhe
x
BREAKING NEWS

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart Taçit? Braçe shpërthen i revoltuar dhe “hedh topin” tek Arben Ahmetaj: Unë siguroj dokumentin e plotë dhe në atë datë unë kam qenë vetëm deputet

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart
x

Lifestyle

Po ju e gjeni veten? Sipas astrologjisë, femrat më të zgjuara i përkasin këtyre shenjave të horoskopit

Po ju e gjeni veten? Sipas astrologjisë, femrat më të zgjuara i

Çdo shenjë e zodiakut ka karakteristikat e saj, pika të forta dhe të dobëta. Disa janë intelektualë të lindur ndërsa të tjerë punojnë shumë për të ngjitur shkallët e suksesit.

Astrologjia ka një lidhje shumë të thellë me shpirtin, mendjen dhe trupin tonë dhe kjo mund të kuptohet duke analizuar personalitetin duke u bazuar me dymbëdhjetë shenjat e zodiakut

Sipas parashikimit të yjeve femrat më inteligjente të zodiakut iu përkasin këtyre shenjave:

Akrepi

Gratë Akrep konsiderohen si femrat më të zgjuara të Zodiakut, sepse ato do të gërmojnë thellë për të kuptuar dhe vizualizuar një koncept derisa të kenë sukses. Janë të vendosura. Gratë Akrep do të vazhdojnë të këmbëngulin derisa të arrijnë atë që duan. Sjellja e tyre misterioze është mbulimi i përsosur për punuar shumë në heshtje.

Peshqit

Gratë që iu përkasin shenjës së Peshqve janë inteligjente të lindura.

Ato gjithmonë i lënë vetes hapësirë ??për rritje dhe kjo në vetvete është një nga tiparet më të mëdha që i ndihmon ata të zgjerojnë horizontin e tyre. Përveç të qenit të zgjuar, ato janë edhe të pjekura emocionalisht.

Bricjapi

Femrat Bricjap janë shumë të përkushtuara ndaj punës së tyre dhe nuk do të ndalen derisa të arrijnë qëllimet e tyre. Atyre nuk u pëlqen të humbin kohë në gjëra të panevojshme dhe janë gjithashtu motivues të mëdhenj që do të inkurajojnë të tjerët të punojnë shumë.