BREAKING NEWS

Klodiana Lala jep detaje nga shpërthimi me tritol në banesën e Armand Dukës: Një luftë e hapur me Veliajn

Klodiana Lala jep detaje nga shpërthimi me tritol në banesën e
x
BREAKING NEWS

Shpërthimi në banesën e Armand Dukës, vjen reagimi i parë nga Basha

Shpërthimi në banesën e Armand Dukës, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

Shtëpisë së Armando Dukës i vihet tritoli, Erion Veliaj: Lëri këto filma tani

Shtëpisë së Armando Dukës i vihet tritoli, Erion Veliaj:
x
BREAKING NEWS

Shpërthim me tritol në shtëpinë e Armando Dukës

Shpërthim me tritol në shtëpinë e Armando Dukës
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta plas deklaratën e fortë, zbulon problemin e madh që ka me ligjin Lulzim Basha: Kjo është arsyeja që ai sot i mban ison “Gruas se Bilalit”

Ilir Meta plas deklaratën e fortë, zbulon problemin e madh që ka
x
BREAKING NEWS

U bë president nga socialistët, a është penduar Ilir Meta? Ja si përgjigjet Presidenti

U bë president nga socialistët, a është penduar Ilir Meta?
x
BREAKING NEWS

Përplasja me politikën, sulmohet faqja zyrtare e Federatës Shqiptare të Futbollit

Përplasja me politikën, sulmohet faqja zyrtare e Federatës
x
BREAKING NEWS

Veliaj kërcënon Dukën me SPAK? Reagon për herë të parë Arben Kraja

Veliaj kërcënon Dukën me SPAK? Reagon për herë të
x

Lifestyle

Po JU ku e gjeni veten? Ja cilat shenja të Horoskopit kanë më shumë gjasa të vaksinohen. Publikohet studimi më i fundit

Po JU ku e gjeni veten? Ja cilat shenja të Horoskopit kanë më

Nëse besoni te shenjat e Horoskopit dhe sa ndikojnë ato në vendimet tona, atëherë hulumtimi i mëposhtëm do të jetë mjaft interesant.

Departamenti i Shëndetësisë në Utaj, pretendon se ka një ndryshim në normat e vaksinimit që mund të bazohet në shenjën tonë të Zodiakut.

Studiuesit arritën në përfundimin kur analizuan të dhënat e 1.2 milionë banorëve dhe panë se cilët përfaqësues të shenjës së zodiakut janë vaksinuar më shumë. Shenjat më të vaksinuara janë Luani me 70%, i ndjekur nga Ujori me 67% dhe Dashi me 59%. Në vendet e fundit janë Virgjëresha dhe Akrepi, me përkatësisht 50% dhe 46%.

Luani – 70%
Ujori – 67%
Dashi – 59%
Shigjetari – 59%
Gaforrja- 59%
Demi – 56%
Binjakët – 55%
Peshorja – 54%
Peshqit – 51%
Bricjapi – 51%
Virgjëresha – 50%
Akrepi – 46%