BREAKING NEWS

“Një orë e më parë, këta katërkëmbësh të mbyllen pas hekurave”, kryeministri Rama dha ultimatum, arrestohen 3 personat që shkatërruan stolat e stadiumit (DETAJE)

“Një orë e më parë, këta
x

Lifestyle

Po kryenin marrëdhënie intime në sy të të gjithëve, çifti i të dashuruarve bien nga ballkoni

Po kryenin marrëdhënie intime në sy të të

Një pushues britanik në Francë ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore pasi u rrëzua nga ballkoni i një vile.Sipas raportimeve, 30-vjeçari ishte duke kryer marrëdhënie seksuale në ballkonin e ndërtesës me partneren e tij në momentin që të dy u rrëzuan.

Incidenti ka ndodhur në sy të banorëve në një resort në veri të Kanës ndërsa partnerja e 30-vjeçarit thuhet të jetë plagosur gjithashtu.Thuhet se çifti ishte përfshirë në një marrëdhënie shumë pasiononte në sy të njerëzve në momentin që humbën kontrollin dhe përfunduan në rrugë.
 
Një dëshmitar u shpreh:
 
Ndodhi rreth orës  12:30 të shtunën ndërsa çifti po bënin dashuri në ballkonin e ndërtesës ku po rrinin me qira."
30-vjeçari anglez ndodhet në gjendje kritike për jetën.