Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Po kryenin marrëdhënie intime në sy të të gjithëve, çifti i të dashuruarve bien nga ballkoni

Postuar: 18/08/2019 - 21:33

Një pushues britanik në Francë ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore pasi u rrëzua nga ballkoni i një vile.Sipas raportimeve, 30-vjeçari ishte duke kryer marrëdhënie seksuale në ballkonin e ndërtesës me partneren e tij në momentin që të dy u rrëzuan.

Incidenti ka ndodhur në sy të banorëve në një resort në veri të Kanës ndërsa partnerja e 30-vjeçarit thuhet të jetë plagosur gjithashtu.Thuhet se çifti ishte përfshirë në një marrëdhënie shumë pasiononte në sy të njerëzve në momentin që humbën kontrollin dhe përfunduan në rrugë.
 
Një dëshmitar u shpreh:
 
Ndodhi rreth orës  12:30 të shtunën ndërsa çifti po bënin dashuri në ballkonin e ndërtesës ku po rrinin me qira."
30-vjeçari anglez ndodhet në gjendje kritike për jetën.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/09/2019 - 18:51

Një skenë e pazakontë ka ndodhur në një prej restoranteve të njohura të Nando’s në Skoci, p

Postuar: 18/09/2019 - 17:19

Dy të rinj kishin nisur një lidhje dashurie pa u takuar fizikisht, por duke folur në rrjetet soci

Postuar: 18/09/2019 - 11:50

Makinat në lagje ecnin shumë shpejt dhe rrezikonin jetën e nipërve dhe mbesave të kësaj gjysheje

Postuar: 17/09/2019 - 20:02

Planeti i zbuluar kohët e fundit nga Nasa , i ngjashëm me tokën quhet Kepler- 452B dhe ndodhet ja

Postuar: 17/09/2019 - 19:58

Policia në SHBA thotë se një çift kanë kryer seks në makinën e policisë pasi u arrestuan teksa ng