Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Po mendonin për pushimet e ëndrrave! Një familje paguan mijëra euro për hotelin, pasi mbërrijnë merr vesh të vërtetën e hidhur!

Postuar: 13/11/2019 - 12:45

Kishte rezervuar pushimet familjare në një hotel luksoz me 5 yje në Egjipt, nga fotot që kishin parë në rrjetet socilae çdo gjë ishte në perfeksionin e duhur, por familja u zhgënjye pasi ka pasur fatin e keq të bjerë pre e një mashtrimi.

Kanë paguar plot 3500 euro për të gjitha shërbimet, por kur ka mbërritur në destinacion ka zbuluar një të vërtetë të hidhur.

Hoteli i tyre nuk ekzistonte fare, përkundrazi ishin disa fotografi të vjedhura me të cilat i kishin mashtruar.

Kompania fantazmë ishte zhdukur nga rrjeti, ndërkohë që familja ka paguar edhe 8000 euro të tjera për të shkuar në një hotel  tjetër.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/12/2019 - 20:06

Kur vjen fundi i vitit shumë persona shpresojnë që viti pasardhës të jetë më i suksesshëm dhe i mbarë.Çelësi i suksesit për të pasur një fundvit sa më të suksesshëm është të jesh i përgatitur.

Postuar: 14/12/2019 - 18:03

Shumë persona shpesh përpiqen të sillen në mënyrën më të përsosur të mundshme, për t’u pran

Postuar: 14/12/2019 - 13:35

Astrologe Meri ka publikuar horoskopin e fundjavës për shenjat e horoskopit.

Postuar: 13/12/2019 - 09:32

Jo të paktë janë ata njerëz që besojnë tek besëtytnitë dhe çdo gjë që iu lidh në jetë e lidhin me

Postuar: 13/12/2019 - 09:16

Një djalosh shqiptar nga Gjilani ka bërë një gjest të rrallë.

Postuar: 13/12/2019 - 07:57

Disa persona janë krejt të pandjeshëm, kur bëhet fjalë për t’i dhënë fund një lidhje edhe p