Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Po realizonte fotot e dasmës në mes të detit, nuses i ndodh incidenti i rëndë, reagimi i dhëndrit nuk pritej nga askush (VIDEO)

Postuar: 14/08/2019 - 13:01

Aili Reierson është rrëzuar nga një motor uji kur po realizonte fotot e dasmës në brigjet e Kankunit të Meksikës. Nga videoja deti duket me dallgë dhe erë. Ata hipin në motorin e ujit dhe bëhen gati për fotot, por dhëndri e menaxhon me vështirësi motorin dhe gjatë rrotullimit nusja ka rënë në ujë.

Ky moment qesharak nuk ia ndryshoi humorin nuses dhe ajo e vazhdonte situatën me humor, duke thënë që ishte mirë. Nusen e ndihmojnë persona të tjerë, kurse dhëndri e kalon situatën duke qeshur e mos dhënë asnjë ndihmë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 10/12/2019 - 19:23

Dimri ka mbërritur plotësisht, ditët janë bërë më të shkurtra dhe më të zymta. Kjo gjë ndikon edhe në humorin tuaj gjatë dimrit.

Çfarë është depresioni i dimrit?

Postuar: 10/12/2019 - 18:50

Si çdo muaj, edhe këtë herë astrologia Meri Shehu e ftuar tek “Rudina” zbuloi renditj

Postuar: 10/12/2019 - 12:27

Të gjithë ju që do e shikoni do ngeleni të habitur nga performanca e këtij vogëlushi.

Postuar: 10/12/2019 - 07:57

Meri Shehu është një ndër astrologet më të njohura në Shqipëri.

Postuar: 10/12/2019 - 07:37

Deri në atë kohë, Youtube kishte qenë vetëm një hobi për 20-vjeçaren kanadeze Alyssa Kulani.

Postuar: 10/12/2019 - 07:01

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do

Postuar: 09/12/2019 - 21:41

Para pak kohësh, David Beckham postoi një foto teksa puthte vogëlushen Harper, në buzë.