Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Policja lë vajzën në diell për të bërë seks me kolegun, e mitura vdes në makinë

Postuar: 20/03/2019 - 12:58

La vajzën në makinën e nxehtë që të vdiste prej temperaturave të larta, për të bërë seks me një kolegun e saj.
 
Cassie Hope Barker, një police amerikane 29-vjeçare pranoi vdekjen e vajzës Cheyenne Hyer, pasi e braktisi në makinë për të bërë seks me një eprorin e saj.
 
Vajza ndodhej në makinën e punës të drejtuar nga e ëma. Por gruaja parkoi makinën në diell duke lënë brenda vajzën 3 vjeçe për katër orë, teksa kryente marrëdhënie seksuale me një kolegun e saj.
 
Kur u kthye, vajza kishte vdekur dhe çdo tentativë për ta përmendur ishte e kotë.
 
Ngjarja ndodhi në kontenë e Hancock, në shtetin e Indiana, gjatë verës së vitit 2016, por vetëm në seancën gjyqësore të kësaj të hëne u zbuluan detajet e reja, shkruan noa.al.
 
Cassie kishte shkuar në shtëpinë e një eprorit të saj për të bërë seks me eprorin, pa e menduar se çfarë do ti ndodhte vajzës, teksa kur u kthye në makinë ishte shumë vonë.
 
Vetëm një muaj para ngjarjes së rëndë, vajza ishte parë sërish e vetme në makinë, ndërsa e ëma bënte blerje në dyqane. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2019 - 20:28

Tregohuni të kujdesshëm që gjithçka ta konsumoni në sasinë e duhur.

Një burrë që konsumoi shumë sildenafilin, përbërës aktiv në Viagra përfundoi me probleme serioze në shikim.

Postuar: 18/07/2019 - 20:20

Ngjarje të tilla janë mjaft të rralla.

Postuar: 18/07/2019 - 19:43

Një grua ka humbur jetën pasi ka rënë nga kati i nëntë i një ndërtese, ndërsa po kryente marrëd

Postuar: 18/07/2019 - 19:05

Një peshkatar ka gjetur në det një shishe që mbante brenda një letër të shkruar 50 vite më parë

Postuar: 18/07/2019 - 18:26

Kur zbuloi se e shoqja kishte të dashur, humbi toruan dhe pasi zbuloi rivalin në dashuri, mori nj

Postuar: 18/07/2019 - 18:14

Ky rast i pazakontë i një gruaje nga Britania e Madhe është bërë viral në rrjet.

Postuar: 18/07/2019 - 18:05

Ka gjëra në jetë që duken të destinuara për ne.